Maxi Zoo zrealizował plan otwarć na 2017 r. W przyszłym roku planuje 30 nowych lokali

Autor: dlahandlu.pl 1 grudnia 2017 14:04

Ostatnie otwarcia sklepów Maxi Zoo w Polsce w tym roku odbędą się już 6 grudnia w Krakowie i w Bytomiu. Dynamiczna ekspansja sieci sklepów dla zwierząt wpłynęła na podwojenie liczby lokalizacji i zakończenie  roku 2017 z wynikiem w sumie 20 otwartych lokali w Polsce.

To już ostatnie otwarcia sklepów Maxi Zoo w tym roku. W środę 6 grudnia równolegle będą miały miejsce otwarcia dwóch lokalów tej sieci. Otwarcie w Krakowie odbędzie się w Centrum Handlowym Czyżyny przy ul. Mieczysława Medweckiego 2, zaś w Bytomiu w Atrium Plejada przy Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego 25 .

Sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo, należąca do niemieckiej grupy Fressnapf, przyspieszy swój rozwój jeszcze bardziej. W 2018 roku sieć sklepów planuje zintensyfikować działania i otworzyć 30 nowych lokalizacji, m.in. w Białymstoku, Katowicach i Tychach.

Przypomnijmy, że sieć niedawno informowała, iż w ciągu najbliższych kilku lat chce mieć w Polsce 100 sklepów. Teraz sieć koncentruje się na dużych miastach, galeriach handlowych i parkach handlowych, ale już od następnego roku będzie rozwijać się nawet w miastach 200-tysięcznych i mniejszych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,69

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane