Media Expert wynajmie 73,3 tys. powierzchni magazynowej pod Łodzią

Autor: dlahandlu.pl 7 lutego 2018 10:34

Panattoni Europe rozbudowuje Central European Logistics Hub w Łodzi. Nowym najemcą obiektu jest sieć Media Expert, która zajmie ok. 73 300 mkw.  powierzchni. Jego budowa rozpocznie się w drugim kwartale 2018 r.

Inwestycja projektowana na potrzeby Media Expert podzielona zostanie na część magazynową, która zajmie 72 000 m kw. i biurowo-socjalną o powierzchni 1300 m kw. Z nowego obiektu będzie realizowana dystrybucja zamówień dla sklepów internetowych, a także logistyka produktów do sieci sklepów stacjonarnych firmy.

- Sieć Media Expert konsekwentnie wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku, rosną zatem wyzwania związane z zapewnieniem skuteczności łańcucha dostaw dla ponad 440 elektromarketów na terenie całego kraju. Walor lokalizacji Central European Logistics Hub w samym centrum Polski jest dla nas kluczowy również w kontekście rozwoju omnichannel oraz internetowego kanału sprzedaży – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Pierwszym najemcą obiektu był BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, który zajął budynek o powierzchni blisko 80 tys. m kw., a w czerwcu firma SMYK wprowadzi się do obiektu, który docelowo zajmie 70 tys. mkw. - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director , Panattoni Europe.

Central European Logistics Hub firmy Panattoni Europe jest zlokalizowany przy ul. Jędrzejowskiej, tuż przy A1 – jedynej polskiej autostradzie o przebiegu północ-południe. Hub oddalony jest zaledwie 30 km od węzła Łódź Północ, który stanowi skrzyżowanie autostrad A1 i A2. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    5,00

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane