Nowi najemcy w Galerii Gniezno

Autor: pr 17 listopada 2017 13:57

W Galerii Gniezno otwarto trzy nowe salony. Na liście sklepów już znalazły się: sklep z elegancką modą męską – Vistula, nowoczesny punkt elektroniczny – Fonmix oraz salon marki Diverse. To jednak nie koniec nowości w Galerii. Klienci mogą już korzystać z rozbudowanej Księgarni „Świat Książki”. Wkrótce ma także powstać nowy salon marki QUIOSQUE.

- Ostatni i aktualny miesiąc to bardzo ważny czas w kontekście pozytywnych zmian w naszym centrum handlowym. Portfolio najemców wzbogaciło się o znane i popularne marki świata mody i elektroniki. Z bardzo dobrymi reakcjami odwiedzających spotyka się także rozbudowana Księgarnia „Świat Książki” oferująca poszerzony asortyment. Nowe sklepy to większa oferta dla mieszkańców - mówi Anna Frydrysiak, dyrektor centrum handlowego Galeria Gniezno.

Galeria Gniezno powstała w 2005 r. jako pierwszy, nowoczesny kompleks handlowo-usługowy w regionie. W centrum znajduje się 46 butików i punktów usługowych, m.in. kino Helios, JYSK, Reserved, Deichmann, CCC, H&M, Carrefour. Właścicielem Galerii jest Ezraya Investments Sp. z o.o., należąca do funduszu inwestycyjnego Standard Life Investments. Galerią zarządza firma Apsys.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane