Papiernik by Empik - nowy koncept nastawiony na osiedlowe lokalizacje

Autor: dlahandlu.pl 10 kwietnia 2018 14:36

Papiernik by Empik - nowy koncept nastawiony na osiedlowe lokalizacje Fot. za papiernikbyempik.pl

Papiernik by Empik to nowe przedsięwzięcie Grupy Empik. Miejsce powstało, by być blisko klientów. - Nie w dużych galeriach handlowych, ale lokalnie – na osiedlu. W przyjaznych, kameralnych wnętrzach na kupujących czeka szeroki wybór artykułów szkolnych, biurowych i papierniczych - podaje Empik.

W ofercie Papiernika są m.in. zabawki, klocki, puzzle, gry planszowe, drobne upominki i kartki okolicznościowe oraz selekcja najważniejszych premier książkowych, muzycznych i filmowych. Z kolei artystyczne dusze znajdą tu wszystko, co jest potrzebne do tworzenia – produkty kreatywne zarówno dla dzieci, początkujących plastyków, jak i półprofesjonalistów. W empikowym Papierniku można także wywołać zdjęcia, odebrać paczkę z Empik.com lub Empikfoto.

Aktualnie pod szyldem Papiernik by Empik działają dwa salony: Al. KEN 83/U3 oraz przy ul. Franciszka Klimczaka 17.

Grupa Empik to największa sieć sprzedaży produktów kultury i rozrywki w Polsce i lider w kategoriach wydawniczych. W jej skład wchodzą, poza ogólnopolską siecią 250 salonów Empik, również księgarnie MOLE MOLE, a także w segmencie online -  Empik.com, serwis empikfoto.pl i księgarnia internetowa Livro.pl; w segmencie dystrybucji -  Platon, jeden z największych dystrybutorów książek w Polsce oraz spółka Polperfect rozprowadzająca prasę; w segmencie wydawniczym - Grupa Wydawnicza Foksal czyli wydawnictwa W.A.B., Wilga i Buchmann; a w segmencie Digital - spółki Virtualo i Biblioteka Akustyczna, będące liderami dystrybucji i realizacji treści cyfrowych oraz audio a także serwis E-Muzyka – największy agregator muzyki cyfrowej w Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane