Po wakacjach w Galerii Ostrowiec ruszy salon sieci Mango

Autor: dlahandlu.pl 13 kwietnia 2018 09:58

Mango, jedna z największych sieci modowych, otworzy swój salon w Galerii Ostrowiec. Otwarcie pierwszego w regionie świętokrzyskim sklepu Mango planowane jest we wrześniu tego roku.

Obecnie sieć weszła w fazę wzmożonej ekspansji, zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju. Z obecnych 16 salonów na terenie Polski, sieć urośnie o kolejnych 5 do końca 2018 r. Ostatnia umowa w Galerii Ostrowiec jest trzecią podpisaną przez Mango w tym roku w Polsce. Pierwsze dwa sklepy otworzą się w Gdańsku i Rzeszowie.

W transakcji najmu 450 mkw. powierzchni handlowej, Knight Frank - agent wyłączny centrum - reprezentował właściciela obiektu, First Property Group.

Położona w samym centrum  miasta, pomiędzy ulicami Mickiewicza i Żeromskiego, Galeria Ostrowiec jest jedynym centrum handlowym w Ostrowcu Świętokrzyskim. W lipcu 2017 r. zakończył się proces rozbudowy galerii, dzięki której jej powierzchnia całkowita powiększyła się o 5 tys. mkw. do blisko 20 tys. mkw. W rozbudowanej części swoje salony otworzyły już Reserved, CCC, Martes Sport oraz Jysk. W kwietniu swój sklep w Galerii otworzy również Pepco.

First Property Group jest właścicielem Galerii Ostrowiec od 2006 r., kiedy przejął obiekt od Polimeni International.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,10

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane