Pralniomaty znikają z rynku

Autor: money.pl 16 marca 2018 10:53


Od 15 marca Pralniomaty Hi'Shine nie są już dostępne dla klientów indywidualnych. Wprowadzana na polskim rynku od 2014 roku usługa wzorowana na Paczkomatach InPost nie przyjęła się. Nie pomogło ani zaangażowanie Rafała Brzoski, ani dofinansowanie ze środków unijnych - podaje money.pl

Technologię dostarczył InPost, a usługi pralnicze wzięła na siebie sieć 5aSec. Właścicielem i operatorem Pralniomatów jest firma Aqmet z Bielska-Białej.

15 marca na stronie operatora pojawiła się krotka informacja o "zakończeniu świadczenia usługi Pralniomatów HiShine dla klientów indywidualnych".

Nie można już nadawać nowego prania, a nadane wcześniej pranie będzie można odebrać w Pralniomatach tylko do poniedziałku. Potem ubrania trafią do pralni 5aSec. Usługi mają być teraz dostępne tylko dla klientów biznesowych. Nie wiadomo, czy oznacza to, że Pralniomaty znikną z ulic.

Projekt Pralniomatów został częściowo sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • PK 2018-03-16 17:30:00

    Właśnie po to są dotacje

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane