Próchnik rozpocznie przegląd opcji strategicznych

Autor: dlahandlu.pl 27 lutego 2018 11:06

Zarząd spółki Próchnik poinformował, że 26 lutego br. upłynął termin na udzielenie odpowiedzi na zaproszenie do składania ofert objęcia akcji serii O, wyznaczony wybranym akcjonariuszom. W związku z brakiem zainteresowania akcjonariuszy objęciem akcji serii O, zarząd rozpocznie przegląd opcji strategicznych, zmierzających do pozyskania środków finansowych, które zostaną przeznaczone na spłatę zobowiązań i rozwój spółki.

Przegląd opcji strategicznych stanowi element kontynuacji działań obecnego zarządu spółki, mających na celu poprawę jej sytuacji finansowej.
Na obecnym etapie będą rozważane wszelkie opcje, między innymi poszukiwanie dla spółki partnera lub inwestora branżowego. Niewykluczone jest także zbycie aktywów, w tym zbycie zorganizowanego składnika przedsiębiorstwa wraz z jednym z posiadanych znaków towarowych: Rage Age lub Próchnik (w zgodzie z uwarunkowaniami wynikającymi z ustanowienia zabezpieczeń rzeczowych na części majątku). Żadne decyzje nie zostały w tej materii podjęte.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane