Rossmann najwyżej ocenianym sprzedawcą w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 9 marca 2018 13:09

Rossmann najwyżej ocenianym sprzedawcą w Polsce Fot. Rossmann

Rossmann jest najwyżej ocenianym sprzedawcą w Polsce przez klientów - wynika z badania OC&C Proposition Index 2017. Po czterech latach (za każdym razem sieć niemieckich drogerii była druga) Rossmann zamienił się miejscami z Allegro.

Rossmann, Allegro i Empik to detaliści najlepiej oceniani przez konsumentów w naszym kraju. Jednocześnie Rossmann zdobył pozycję lidera w kategorii "drogerie" znacznie dystansując konkurencję w ogólnej punktacji.

Za co klienci cenią Rossmanna najbardziej? Według badania, za szeroki wybór produktów w korzystnych cenach, ciekawą inspirację do zakupów, a także rozbudowane kanały on-line (drogeria internetowa, aplikacja Rossmann PL i Klub Rossmann).

W pierwszym badaniu (2012) Rossmann był na 3. miejscu. W kolejnych latach (od 2013 do 2016) zajmował pozycję wicelidera.

OC&C prowadzi globalny program Retail Proposition Index, badający postrzeganie sieci handlowych w oczach konsumentów. Objętym jest nim 10 krajów na całym świecie m.in. Polska, Niemcy, Francja, Stany Zjednoczone, Chiny czy Brazylia. Respondenci odpowiadają na pytania dotyczące ponad 650 różnych sieci handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • wściekły klient drogerii 2018-03-11 22:00:26

  Ja jako klient już nie mam cierpliwości do robienia zakupów w tej sieci drogerii. Przy kasie bombardują mnie litanią regułek: czy zapakować w płatną reklamówkę, czy posiadam aplikację, czy może zainstaluję aplikację, czy kupię polecany szampon do włosów, czy może chcę gazetkę do czytania... Ludzie, skończcie wreszcie z tym nakazem mówienia do klientów tych regułek! Kolejka na pół sklepu, a wy zalecacie pracownikom mówienie tysięcy bzdur! Klienci chcą zapłacić i wyjść!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,10

 • Śr

  2,97

 • Min

  2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane