Ruszył Gigamarket Leroy Merlin w Mirkowie (galeria)

Autor: dlahandlu.pl 24 listopada 2017 13:17

Ruszył Gigamarket Leroy Merlin w Mirkowie (galeria) fot. materiały prasowe

24 listopada 2017 r. najnowszy Gigamarket Leroy Merlin w podwrocławskim Mirkowie powita swoich pierwszych klientów. To największy Leroy Merlin w południowo-zachodniej Polsce i zarazem drugi pod tym względem sklep sieci w kraju.

Nowo otwarty Gigamarket jest 58. punktem na mapie Leroy Merlin w Polsce i jednocześnie czwartym w aglomeracji wrocławskiej. Wyróżnia go przede wszystkim powierzchnia handlowa, która wynosi blisko 15 000 mkw., oraz oferta produktowa obejmująca 50 000 artykułów dla domu i ogrodu.

Dolnośląski Gigamarket mieści się w Mirkowie (gmina Długołęka) przy ul. Kiełczowskiej 1E.
Do sklepu prowadzi dogodny dojazd zarówno z Wrocławia drogą wyjazdową nr 98 w kierunku Oleśnicy, jak i okolicznych miejscowości. Sklep położny jest nieopodal zjazdu z autostrady A8 (węzeł Pawłowice). Duży parking może pomieścić ponad 500 aut. 

Nowy Gigamarket został zaprojektowany tak, aby zapewnić klientom pełen komfort zakupów związanych z budową i remontem domu, a także ogrodem. Mogą oni skorzystać z największego na Dolnym Śląsku działu budowlanego, o powierzchni 3 500 mkw., oferującego produkty w ilościach projektowych. Ponadto klienci mają możliwość wjadzu również autem dostawczym na teren jego zewnętrznej części i zapakowania zakupów od razu do bagażnika. Dodatkowo, wsłuchując się w prośby klientów, w punkcie stolarskim podwrocławskiego Gigamarketu zostały zamontowane dwie piły służące do cięcia różnego rodzaju płyt oraz podcinania skrzydeł drzwiowych, co daje możliwość szybszej i sprawniejszej obsługi.

Leroy Merlin, jako odpowiedzialny pracodawca, stworzył w Mirkowie nowe miejsca pracy. Ekipę Gigamarketu stanowi 200 osób, z których większość pochodzi z gminy Długołęka oraz Oleśnicy. Pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę, służbowy smartfon z dostępem do Internetu i aplikacji wspierających sprzedaż (również do użytku prywatnego po godzinach pracy), pakiet socjalny, udział w zyskach firmy, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń. Każdy z pracowników sieci uczestniczy średnio w 30 godzinach szkoleń rocznie.

Pracownicy Gigamarketu chętnie doradzą jeszcze na etapie projektowania oraz przyjmą do realizacji zamówienia specjalne. Dzięki odpowiednio przygotowanym stanowiskom zajmą się również m.in. wycinaniem otworów w blatach lub zlewozmywakach, a także przycinaniem i obszywaniem zasłon oraz wykładzin. Dla osób poszukujących inspiracji, ekipa Leroy Merlin Mirków przygotowała kilkadziesiąt aranżacji pomieszczeń. Doradcy klienta – projektanci pomogą stworzyć indywidualny projekt wymarzonego wnętrza.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 57 sklepów stacjonarnych, 1 punkt sprzedaży, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portale oferia.pl i domzpomysłem.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,72

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane