Salony Agata: Nie widzimy potrzeby wydłużania godzin pracy

Autor: dlahandlu.pl 7 marca 2018 10:22

Salony Agata: Nie widzimy potrzeby wydłużania godzin pracy Na zdj. Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny sieci salonów Agata, fot. materiały prasowe

- Nasza firma zawsze działa zgodnie z prawem, w związku z czym salony Agata będą zamknięte w dni objęte zakazem handlu. Już od kilku lat prężnie rozwijamy sprzedaż w kanałach e-commerce i planujemy dalszy rozwój w tym obszarze - mówi Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny sieci salonów Agata.

- Zgodnie z obowiązującym prawem sklepy internetowe będą normalnie funkcjonować przez wszystkie dni w miesiącu i spodziewamy się wzrostu obrotów generowanych przez ten kanał sprzedaży. Szacujemy, że zmiana przyzwyczajeń zakupowych Polaków, spowodowana wprowadzeniem zakazu handlu w niedzielę, nastąpi na przestrzeni ok. 6 miesięcy i nie będziemy mieli do czynienia ze znaczną zmianą wolumenu sprzedaży. Mając to na uwadze, na ten moment nie widzimy potrzeby wydłużania godzin pracy salonów. Nie planujemy również redukcji etatów ani ograniczenia zatrudnienia w związku z wejściem w życie nowego prawa. Opracowaliśmy system, który pozwoli nam zapewnić stabilność zatrudnienia obecnym pracownikom - dodaje Przemysław Gurban.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Kasia 2018-03-08 21:35:53

    Huba zaprosze Pana do swoich znajomych

    Pozdrawiam

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane