Sklepy IKEA od marca czynne o godzinę dłużej

Autor: dlahandlu.pl 5 marca 2018 10:14

Sklepy IKEA od marca czynne o godzinę dłużej Fot. Shutterstock.com

- Ograniczenie handlu w niedziele wpłynie na funkcjonowanie jednostek IKEA Retail. Sklepy stacjonarne, Punkty Odbioru Zamówień, Domolinia i tym samym Meble na telefon będą pracować tylko w dni nieobjęte zakazem handlu. Obecnie nie planujemy zmieniać godzin otwarcia sklepów. Nie zmieni się też funkcjonowanie usługi Meble przez internet - zamówienia on-line można składać we wszystkie dni tygodnia - poinformowała naszą redakcję IKEA.

- Na ten moment nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak zmienią się zwyczaje zakupowe i zachowania naszych klientów. Będziemy przyglądać się sytuacji prawnej oraz potrzebom naszych klientów, na które pragniemy szybko i elastycznie odpowiadać - podała spółka.

Jak wynika z informacji sieci IKEA do marca sklepy były czynne od 9 do 21. Od marca będą czynne od 9 do 22. 

- Wprowadzone zmiany godzin otwarcia nie wynikają z ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele. Są one konsekwencją naszej decyzji biznesowej o ujednoliceniu godzin otwarcia sklepów IKEA w Polsce, w zależności od ich wielkości i dotyczą tylko czterech lokalizacji. Obecnie nie planujemy kolejnych zmian godzin otwarcia - podała spółka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • manager 2018-03-07 08:04:16

    nie planuja, bo juz to zrobili. Rzetelność dziennikarska to zweryfikowanie informacji u źródła i aktualizacja artykułu

  • Ghost 2018-03-06 21:31:08

    No chyba coś nie halo. Od 1 marca przecież sklepy działają dłużej o 1 godzinę i o 1 godzinę są wcześniej otwarte.... Ktoś tu kłamie!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane