Trzeci sklep KIABI w Polsce już otwarty

Autor: dlahandlu.pl 23 marca 2018 10:27

KIABI, francuska marka odzieżowa oferująca modę dla całej rodziny przyspiesza swój międzynarodowy rozwój otwierając trzeci sklep w Polsce. Po otwarciu pierwszego punktu sprzedaży w Warszawie w 2015 roku, rok później drugiego w Gdańsku, przyszedł czas na ekspansję na południe kraju, poprzez otwarcie sklepu w C.H. Magnolia Park we Wrocławiu.

W Polsce, jednym ze strategicznych europejskich rynków, KIABI pragnie budować świadomość marki opierając się na swoich głównych atutach: pełnej kolorów, wesołej i niedrogiej modzie projektowanej we Francji, doskonałej obsłudze klienta, bardzo konkurencyjnym cenom oraz wprowadzaniem nowych kolekcji do sklepów co dwa tygodnie. Grupa KIABI odnotowuje międzynarodowy, stabilny wzrost i przewiduje, iż w nadchodzących latach 50% swoich przychodów wygenerowanych będzie poza Francją.

Oficjalne otwarcie sklepu KIABI w Magnolia Park odbyło się 22 marca. Wnętrze obejmuje powierzchnię ponad 1000 mkw. 

Aby osiągnąć zamierzone cele, KIABI polega na ścisłej współpracy z firmą Schiever Tekstylia Polska Sp. z o.o., franczyzobiorcy marki na polskim i francuskim rynku. Schiever to firma o wieloletniej tradycji i międzynarodowym doświadczeniu. Od lat sprawnie rozwija marki własne jak bi1 zarówno we Francji jak i w Polsce, a także prowadzi działalność na zasadzie umów franczyzowych z Auchan czy KIABI.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane