W sklepach JYSK Wigilia będzie wolna

Autor: dlahandlu.pl 19 grudnia 2017 09:38

W sklepach JYSK Wigilia będzie wolna fot. materiały prasowe JYSK

W sklepach sieci JYSK Wigilia 2017 będzie dla pracowników dniem całkowicie wolnym od pracy. To wyjątkowa inicjatywa w skali całego kraju i prezent dla pracowników firmy.

Pomysł na wolną Wigilię we wszystkich sklepach JYSK pojawił się w ubiegłym roku.

 – Wolna Wigilia – taki mamy prezent dla naszych pracowników. Wierzymy, że nie ma nic cenniejszego niż umożliwienie spędzenia całego dnia z najbliższymi. Wierzymy także, że zadowolenie i uśmiechy naszych współpracowników wywołane decyzją o dniu wolnym w Wigilię przełożą się na jeszcze większe zadowolenie naszych klientów - mówi Piotr Padalak, dyrektor generalny JYSK Polska. – Jesteśmy kupcami, którym zależy na dobrej opinii na rynku. Liczymy na to, że miły gest w kierunku naszych współpracowników zostanie doceniony przez naszych klientów. Sądząc po ubiegłorocznych reakcjach na portalach społecznościowych oraz pozytywnych komentarzach naszych klientów - decyzja spotkała się z uznaniem konsumentów – podkreśla Padalak.

Jednocześnie w gorącym przedświątecznym okresie sieć JYSK wprowadziła kilka udogodnień dla klientów. W tygodniu przed świętami sklepy będą czynne do 21.00. Dodatkowo przez cały czas, bez przerw świątecznych działa sklep internetowy JYSK.pl.

Konsumenci dowiedzą się o wolnej Wigilii w sklepach JYSK z reklamy TV emitowanej w dniach 18-23.12.2017 , informacji umieszczonej na profilu JYSK Polska na Facebooku oraz gazetek reklamowych i informacji umieszczonych w sklepach.

JYSK jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Grupa JYSK obejmuje obecnie 2 500 sklepów w 49 krajach na całym świecie. Roczny obrót grupy wynosi około 3,12 miliardów euro i systematycznie rośnie. Sieć zatrudnia ok. 21 000 pracowników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane