Wspólna kolekcja kosmetyków Jennifer Lopez i firmy Inglot

Autor: PAP 6 kwietnia 2018 21:47

Firma Inglot z Przemyśla i Jennifer Lopez zaprezentują wspólną kolekcję 70 produktów do makijażu dla kobiet. Zaplanowana na rok współpraca rozpocznie się 26 kwietnia.

"Współpracę ogłosiliśmy w czwartek, choć jeszcze nie zostały ogłoszone szczegóły" - powiedział w piątek PAP doradca zarządu firmy Grzegorz Inglot.

Od 2000 roku Inglot tworzy własną sieć sprzedaży. Od wtedy jego kosmetyki można kupić w sklepach firmowych.

Przeczytaj także:

Z kolei pierwszy salon zagraniczny spółka otworzyła w 2006 r. w Montrealu. Aktualnie posiada blisko 800 salonów, z czego 170 w Polsce.

Według Grzegorza Inglota, współpraca z Jennifer Lopez jest kolejnym etapem w rozwoju spółki.

Dodał, że będzie ona "polegała na prezentacji wspólnej kolekcji, na którą składa 70 produktów". "Kolekcja będzie dostępna na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni, czyli w 80 krajach w blisko 800 punktach sprzedaży na świecie" - wyjaśnił Inglot.

Jennifer Lopez miała duży wpływ na tworzenie kolekcji. "Każdy kolor był dobierany również przez nią. To jest wspólnie utworzona kolekcja Jennifer Lopez Inglot" - podkreślił Grzegorz Inglot.

Od kilku lat firma Inglot jest obecna w prestiżowych miejscach w największych miastach świata. Zatrudnia ok. dwóch tys. pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane