Lady chłodnicze Epta

Autor: dlahandlu.pl 24 września 2010 12:55

Lady chłodnicze Epta

Linia lad chłodniczych Vivaldi i Rossini pod marką Costan zapewnia pełną widoczność produktów. Przeznaczona jest zarówno do sprzedaży tradycyjnej jak i do samoobsługi. Urządzenia te dostępne są również w wersjach dla gorących potraw i wyrobów cukierniczych.

Vivaldi i Rossini zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić oszczędność zużycia energii o około 20 proc. Umieszczenie wyjątkowo cienkich słupków w przedniej części mebla, szeroko otwierane oszklenie, ergonomiczny blat roboczy i ograniczone gabaryty w porównaniu z rozmiarami części ekspozycyjnej (które wynoszą dla lady Vivaldi 980 mm, a dla lady Rossini 850 mm), oraz wysoka linia załadunku, wyróżniają te lady na rynku.

Higiena lady zagwarantowana jest przez Technokleen®. Ten opatentowany materiał, zastosowany dla monolitycznej wanny wykonanej bez uszczelnień oraz z obłymi krawędziami jest bardzo prosta do umycia. Wszystkie elementy mebla są łatwo dostępne, tak jak na przykład kratka wlotu i wylotu powietrza oraz szklany blat podawczy, które można łatwo zdemontować aby przeprowadzić czyszczenie.

Epta, grupa będąca europejskim liderem w branży chłodnictwa handlowego, oferuje takie marki jak: Costan, Bonnet Névé, BKT, George Barker i Eurocryor. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane