Nowa krajalnica Inoxxi R300 w ofercie Uniscale

Autor: produkty 10 września 2013 11:38

Krajalnica Inoxxi model R300 została zaprojektowana z myślą o potrzebach sklepów, supermarketów i firm cateringowych. R300 to model ręczny z nożem pochylonym o średnicy 300mm, wyposażony w silnik o mocy 250W. Nowa krajalnica w ofercie Uniscale szczególnie sprawdza się przy krojeniu takich produktów jak wędliny i sery, pozwalając na różnicowanie grubości plastra od 0 do 13 mm.

Nóż wykonany ze stali szlachetnej w którą wyposażono Inoxxi R300, pozwala na bardziej precyzyjne i łatwiejsze krojenie. Możliwość blokady docisku produktu w dwóch położeniach, a także rozwiązania zastosowane w prowadnicach stołu podawczego, pozwalają na wygodną obsługę urządzenia i pracę bez większego wysiłku. Dodatkowo, brak trudno dostępnych zakamarków wynikających z całej konstrukcji modelu R300, sprawia, że urządzenie jest łatwe w czyszczeniu. Natomiast gumowa podstawa krajalnicy zapewnia lepszą przyczepność do podłoża.
- Dzięki wyposażeniu w solidne lecz stosunkowo niedrogie części wymienne typu nóż i kamienie ostrzące, koszty wynikającej z użytkowania urządzenia automatycznie maleją - mówi Winicjusz Wojciechowski, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Uniscale.
Krajalnica Inoxxi R300 dostępna jest również w wersji do sera, wyposażonej w pokrycie teflonowe płyty oporowej, osłony noża, stołu podawczego oraz samego noża. Zarówno w wersji dla wędlin i sera, urządzenie posiada metalowe bolce w docisku produktu, dzięki którym krojony produkt jest lepiej przytrzymywany. 

Cena urządzenia: 773 EUR

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane