Certyfikowane bakalie BIO od Bakalland

Autor: pr 6 marca 2018 11:12

Certyfikowane bakalie BIO od Bakalland Fot. materiały prasowe

Konsumenci coraz większą wagę przykładają do zdrowego stylu życia i troszczą się o środowisko naturalne, dlatego chętnie sięgają po produkty ekologiczne. Odpowiadając na ich potrzeby, Bakalland  rozszerza asortyment o nową linię bakalii BIO.

Portfolio marki wzbogacone zostało o najpopularniejsze suszone owoce i orzechy pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych: BIO Rodzynki, BIO Morele, BIO Śliwki, BIO Migdały, BIO Daktyle i nowość w ofercie Bakalland: BIO Chipsy kokosowe oraz pierwszą na rynku: BIO Żurawinę bez dodatku cukru, dosładzaną wyłącznie organicznym sokiem jabłkowym.

Wszystkie produkty Bakalland cechują się najwyższą jakością i dostarczają organizmowi pełnię składników odżywczych. Nową linię bakalii BIO wyróżnia jeszcze bardziej naturalny sposób uprawy. BIO owoce i orzechy pochodzą z plantacji ekologicznych, znajdujących się z daleka od terenów zurbanizowanych, obszarów industrialnych i sieci dróg, czyli właśnie tam, gdzie środowisko jest najczystsze i nieskażone. Przy uprawach wykorzystywane są naturalne metody (takie jak płodozmian) oraz wyłącznie zielone komposty, które uwzględniają dobro środowiska i szacunek dla roślin, gleb oraz powietrza. Stosowanie się do tych rygorystycznych wymogów dotyczących produkcji gwarantuje organiczne pochodzenie produktu, co potwierdzają posiadane certyfikaty oraz symbol zielonego „Eko-liścia” umieszczony na opakowaniu.

Certyfikowane bakalie Bakalland BIO zostały zamknięte w odpowiednio oznaczonych opakowaniach - ze znaczkiem zielonego liścia składającego się z 12-nastu gwiazdek Unii Europejskiej. Bakalland na opakowaniach edukuje konsumentów, opisując znaczenie organicznego pochodzenia i korzyści wynikające z wyboru produktu BIO. Na odwrocie znajdują się informacje dotyczące definicji produktu organicznego i jego przewag, a także wyraźne podkreślenie składników ekologicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8833

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane