Cleanlux Plus - preparat do czyszczenia silnych zabrudzeń

Autor: pr 6 czerwca 2012 10:21

Cleanlux Plus - preparat do czyszczenia silnych zabrudzeń

Firma Lakma Strefa poszerzyła swoją ofertę o nowy produkt. Pod marką Cleanlux pojawił się innowacyjny preparat - Cleanlux Plus - przeznaczony do gruntownego czyszczenia bardzo silnych zabrudzeń. Środek doskonale sprawdza się w przypadku usuwania zanieczyszczeń powstałych w trakcie remontu domu.

Kolejne zmiany asortymentu w firmie Lakma Strefa obejmują linię Cleanlux. W ofercie spółki pojawił się nowy produkt, a dodatkowo modyfikacjom poddano preparat Cleanlux do zmywania starych warstw nabłyszczacza. Dotychczas Cleanlux miał bardzo szerokie zastosowanie, obecnie spółka postanowiła zmienić recepturę preparatu i stworzyć dwa różne produkty.

- Pod marką Cleanlux stworzyliśmy zupełnie nowy produkt - Cleanlux Plus o pojemności 750 ml - który został wzbogacony o dodatkowe składniki. Cleanlux Plus jest wyjątkowo specjalistycznym preparatem, dlatego projektując nowe opakowanie, nacisk położyliśmy na komunikację zastosowania płynu - mówi Agnieszka Barańska, brand manager z firmy Lakma Strefa.
Receptura preparatu Cleanlux Plus oparta jest na silnych - choć bezpiecznych składnikach, dlatego płyn skutecznie walczy z zabrudzeniami, z którymi nie radzą sobie inne środki. Preparat sprawdzi się w doczyszczaniu mieszkania po przeprowadzeniu gruntownego remontu. Z Cleanlux Plus pozbędziemy się pozostałości po farbach, emaliach, lakierach wodorozcieńczalnych, a także po klejach i zaprawach budowlanych. Dodatkowo środek usunie tłuste plamy po olejach i smarach oraz uporczywy i lepki brud. Produkt przeznaczony jest do wszystkich rodzajów powierzchni.

Oprócz wprowadzenia nowego produktu, Lakma zdecydowała się na metamorfozę zmywacza Cleanlux, który przeznaczony jest do usuwania starych warstw nabłyszczacza. Nowe opakowanie preparatu Cleanlux jest wizerunkowo spójne z linią Sidolux - zarówno pod względem wyglądu etykiety, jak i kształtu butelki. Ponadto, na etykiecie podkreślono przeznaczenie produktu: zmywacz do Sidolux-u.

Cleanlux Plus kosztuje: 10,99-11,99
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane