Ekologiczne pieluszki jednorazowe Beaming Baby

Autor: produkty 10 października 2012 09:24

Ekologiczne pieluszki jednorazowe Beaming Baby

Warstwa chłonna składa się ze 100 proc. naturalnej skrobi kukurydzianej wolnej od GMO. Pieluszki zawierają również biodegradowalne żel oraz niewielkie ilości konwencjonalnego żelu (poliakrylanu sodu) w celu zwiększenia chłonności pieluszki.

Zewnętrzna warstwa pieluszki jest wykonana z bawełny oraz skrobi kukurydzianej, które tworzą oddychająca powierzchnię. Niebielone chlorem. Opakowanie pieluszek jest w 100 proc. biodegradowalne z przejrzystą komunikacją o składzie. Pieluszki mogą być również używane przez dzieci z egzemą, atopowym zapaleniem skóry, zmianami alergicznymi lub wrażliwą skórą. Nie zawierają emulgatorów i glikoli PEG (polietanowe) oraz PPG (polipropelynowe), które osłabiają warstwę ochronną skóry i mogą spowodować alergie.

W pieluszkach Beaming Baby obniżono zawartość substancji chemicznych o 30 proc., o czym informują opisy na opakowaniach.

Kategorie wagowe: Mini (2-6kg), Midi (5-9 kg), Maxi (8-16kg), Maxi Plus (12-22kg) i Junior (powyżej 15kg). Ceny wahają się od 35,5zł do 82zł za
paczkę.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane