Nowy Persil Expert

Autor: pr 28 listopada 2011 11:54

Nowy Persil Expert

Persil Expert to najnowsza propozycja firmy Henkel w segmencie proszków premium i jednocześnie pierwszy tak skoncentrowany proszek do prania w Polsce.

Na sklepowych półkach zagościł Persil Expert, najbardziej skoncentrowany proszek w Polsce, dostępny w szerokiej dystrybucji, który powstał z myślą o rosnących oczekiwaniach nowoczesnych, świadomych ekologicznie konsumentów. Zamiast 100 g proszku na jeden cykl prania rekomendowanych wcześniej, teraz wystarczy użyć tylko 80 gramów.
Dodatkowo, znajdujący się w proszku Persil Expert enzym „liaza pektynowa" gwarantuje lepsze efekty prania, radząc sobie z najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami, zwłaszcza przy korzystaniu z programów prania w niższych temperaturach.

Wraz z mniejszym dozowaniem, Henkel zmniejszył także wielkości opakowań. Co ważne, opakowanie skompaktyzowanego proszku o nowej gramaturze umożliwia wykonanie tej samej liczby prań, co dostępne dotychczas większe opakowanie. Zmniejszenie o 20 proc. wagi proszku potrzebnego na jedno pranie przynosi szereg praktycznych korzyści dla konsumenta.

Nowy proszek marki Persil, zgodnie z potrzebami klientów, gwarantuje doskonałe efekty prania. Posiada ulepszoną recepturę, wzbogaconą o nową substancję aktywną - enzym o nazwie „liaza pektynowa", mający postać maleńkich kapsułek odplamiających, zawartych w formule proszku. Dzięki nim Persil Expert jeszcze skuteczniej (w porównaniu do poprzedniej wersji) radzi sobie z trudnymi do usunięcia plamami np. z owoców i dżemów, w szczególności przy korzystaniu z programów prania w niższych temperaturach.

Nowy Persil Expert jest już dostępny w sprzedaży detalicznej, a wyróżniają go biało-zielone opakowania z pionowym, czerwonym paskiem z napisem „COMPACT" na lewej stronie torby. Oferta obejmuje następujące warianty: 320 g na 4 prania (poprzednio 400 g), 1,2 kg na 15 prań (poprzednio 1,5 kg), 2,8 kg na 35 prań (poprzednio 3,5 kg) oraz 4 kg na 50 prań (poprzednio 5 kg).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,10

  • Śr

    5,78

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane