Nowy produkt - Sidolux All in One

Autor: pr 22 sierpnia 2011 11:14

Nowy produkt - Sidolux All in One

To pierwszy na polskim rynku produkt chemii gospodarczej o tak szerokim zastosowaniu. Może służyć zarówno do mycia, jak i ochrony, renowacji oraz nabłyszczania powierzchni.

Nowy Sidolux "All in One" jest uzupełnieniem, a zarazem kompletną nowością linii Expert, w której znajdują się specjalistyczne produkty czyszcząco pielęgnacyjne do podłóg.

 

Nowy produkt Lakmy myje, pielęgnuje, nabłyszcza a także odbudowuje zniszczone powierzchnie. - To komplenty produkt. Wszystko zależy od stężenia w jakim go zastosujemy. Jeżeli Sidolux All in One będziemy aplikować na podłogę bez rozcieńczenia z wodą, wtedy będzie nam służył jako środek nabłyszczający, zabezpieczający i nadający podłodze piękny satynowy połysk. Jeśli zaś będziemy stosowali go rozcieńczając z wodą, wtedy będzie on nam służył do m ycia powierzchni bez pozostawiania smug, a także do pielęgnacji powierzchni - mówi Agnieszka Barańska, Brand Manager z firmy Lakma. 

 

Sidolux "All in One" znajdziemy w dwóch różnych wersjach. Pierwsza z nich dedykowa jest do powierzchni drewnianych natomiast druga do powierzchni niedrewnianych m.in. takich jak panele, linoleum, terakota czy kamień. Nowy produkt Sidolux ma przyjemny kwiatowy zapach. Butelki mają pojemność 750 mililitrów.

 

Cena:13,99-14,99 zł

  

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,36

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane