Odmrażacz do zamków w aerozolu

Autor: dlahandlu.pl 6 grudnia 2010 10:54

Odmrażacz do zamków w aerozolu

Specjaliści z firmy Achtel stworzyli odmrażacz do zamków samochodowych w aerozolu "Pan Samochodzik".

Specyfik zamknięty jest w poręcznym opakowaniu z błękitną nakrętką. Dzięki niewielkim rozmiarom z powodzeniem można nosić go w kieszeni czy torebce.

Tym, co wyróżnia odmrażacz do zamków w aerozolu marki „Pan Samochodzik" jest wygodna aplikacja oraz błyskawiczne i skuteczne działanie. Końcówkę zaworu rozpylającego wystarczy umieścić w otworze zamka, a następnie energicznie docisnąć przycisk w górnej części pojemnika. Dopasowane do kształtu samochodowych zamków zakończenie zbiorniczka pozwala na precyzyjne i równomierne rozprowadzenie produktu po zamarzniętej powierzchni.

Odmrażacz do zamków w aerozolu "Pan Samochodzik" posiada właściwości absorbujące wodę, dzięki czemu w kilka sekund rozmraża zamki w drzwiach samochodu i bagażniku. Oprócz klasycznych cech odmrażających, specyfik od firmy Achtel doskonale konserwuje, nie wymywa smaru i zabezpiecza zamki przed negatywnym działaniem niskich temperatur, w tym - przed ponownym zamarzaniem. "Pan Samochodzik" gwarantuje zabezpieczenie wewnętrznego mechanizmu zamków samochodowych przed zniszczeniem, zabrudzeniem i korozją.


Odmrażacz do zamków w aerozolu "Pan Samochodzik" ( 40 ml ): 4.90zł

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,49

  • Śr

    5,15

  • Min

    3,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane