REKLAMA
REKLAMA

Sidolux Expert w nowych opakowaniach

Autor: pr 12 kwietnia 2012 12:18

Sidolux Expert w nowych opakowaniach

Firma Lakma Strefa wprowadza kolejne zmiany w wyglądzie opakowań swoich produktów. Tym razem, metamorfozę przechodzą preparaty Sidolux Expert do ochrony i nabłyszczania powierzchni o pojemności 500 ml. Nowa butelka preparatu jest bardziej poręczna i wizerunkowo spójna z produktami o większej pojemności z tej samej linii.

REKLAMA

Lakma Strefa funkcjonuje na polskim rynku niemal dwie dekady i jest największym producentem chemii gospodarczej. Firma nieustannie wprowadza innowacyjne zmiany i poszerza ofertę swoich produktów, które stale cieszą się uznaniem wśród klientów. Obecnie metamorfozę przeszły cztery produkty z linii specjalistycznej Sidolux Expert do ochrony i nabłyszczania. Są to preparaty przeznaczone do paneli, kamienia i terakoty, a także do powierzchni drewnianych oraz PVC i linoleum.

- Zmiana opakowań produktów z linii specjalistycznej do ochrony i nabłyszczania, to kolejny krok do zwiększenia funkcjonalności i komfortu w użytkowaniu naszych produktów. Nowe opakowanie o pojemności 500 ml jest bardziej poręczne i praktyczne. Dzięki tej metamorfozie, uzyskaliśmy spójność wszystkich produktów tworzących linię środków nabłyszczających. Płyny o mniejszej pojemności, mają teraz takie same opakowania jak produkty o większej pojemności - mówi Agnieszka Barańska Brand Manager z firmy Lakma.

Preparat Sidolux Expert ma nowe opakowanie, ale wysoka jakość produktu pozostała niezmienna. Wszystkie środki z linii ochrona i nabłyszczanie nadają podłogom delikatny, aksamitny połysk, bez konieczności ich polerowania. Dodatkowo posiadają one właściwości antypoślizgowe oraz konserwujące, które przedłużą świeżość i trwałość powierzchni.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA