Colian wprowadza lody o smaku Oranżady Hellena, Grześków i Jeżyków

Autor: pr 22 marca 2018 15:57

Colian wprowadza lody o smaku Oranżady Hellena, Grześków i Jeżyków fot. materiały prasowe

Firma Colian rozbudowuje swoje portfolio o nową kategorię – lody. Wśród nowości znajdują się produkty inspirowane kultowymi produktami z oferty firmy: Oranżadą Hellena, wafelkami Grześki i ciastkami Jeżyki. Produkty są dostępne w szerokiej dystrybucji od marca.

Nowością w ofercie firmy są lody inspirowane smakami kultowej Oranżady Hellena, chrupiących wafelków Grześki i „najeżonych bakaliami” ciastek Jeżyki. 

Z sprzedaży pojawiły się: Lód o smaku oranżady Hellena na patyku, Lód o smaku oranżady Hellena świder, Lód o smaku oranżady Hellena w tubie.

Chrupiący wafelek Grześki z delikatnym kremem kakaowym stanowił inspirację do stworzenia lodów Grześki. Nowości oferowane są w dwóch wariantach – na patyku i w rożku. Lody Grześki na patyku to lody kakaowe w prawdziwej czekoladzie deserowej Goplana z kawałkami wafli. Z kolei Lody Grześki w rożku to lody kakaowe z sosem o smaku czekoladowym z autentyczną czekoladą deserową Goplana. Jako jedyne na rynku są oferowane w ciemnym, kakaowym rożku waflowym. 

Natomiast lody Jeżyki Classic na patyku swój mak zawdzięczają dodatkom, które od lat stanowią wnętrze ciastek Jeżyki. Nowość przybrała oryginalny okrągły wygląd ciasteczka – jest to jedyny na rynku taki kształt lodów. 

Przeczytaj także:

Lody o smaku oranżady Hellena, lody Grześki i lody Jeżyki dostępne są w dystrybucji od marca.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane