Czy pączki mogą być mniej kaloryczne?

Autor: Jamar Szczepaniak Sp. j. Wioletta Kuśmierek-Perz - Artykuł sponsorowany 3 stycznia 2011 09:34

Czy pączki mogą być mniej kaloryczne?

Tak jeśli są z marmoladą niskosłodzoną o smaku pomarańczy lub brzoskwini firmy Jamar. Obniżona zawartość cukru jest świetną alternatywą, dla osób liczących kalorie. Nietypowy, zaskakujący smak może być niespodzianką w tradycyjnych wypiekach.

Karnawału czas… to nie tylko okres dobrej zabawy i tańca, ale także czas przyjemności dla podniebienia, nowych kulinarnych eksperymentów i ciekawych smaków. A to oznacza, że pierwsze miesiące roku wcale nie muszą być "chude" - dobra ekspozycja produktów słodkich to przepis na dobry wynik w sprzedaży.

Karnawał to czas odpoczynku od ciężkich świątecznych potraw. Wówczas zwiększony popyt odczuwają produkty z segmentu przetworów owocowych czyli owoców do ciast, dżemów, powideł, marmolad, konfitur i wyrobów piekarniczych.

Wartość rynku przetworów owocowych w Polsce w 2009 roku kształtowała się na poziomie ok. 400 mln zł. Struktura dzieli się następująco: największy udział mają dżemy (67%), później w kolejności konfitury (14%), powidła (9%), marmolady (7%) oraz owoce do ciast (3%).

Dane jednoznacznie potwierdzają, że jest to kategoria silnie utrzymująca się na rynku polskim, mająca zakorzenione tradycje w popycie konsumenckim. Najbardziej popularnymi smakami dżemów są truskawka i wiśnia, a ulubioną marmoladą jest ta o smaku wieloowocowym, ale Polacy coraz częściej dają szansę nowym produktom. Badania dowodzą, że konsumenci poszukują nowych propozycji, ciekawszych rozwiązań i funkcjonalności w produktach spożywczych, a my staramy się wychodzić tym potrzebom naprzeciw. Firma Jamar na okres karnawału zaproponowała dwa nowe smaki marmolady: marmoladę pomarańczową i marmoladę brzoskwiniową. To produkty piekarnicze świetnie prezentujące się w zestawieniu z ciastem francuskim czy rogalikami, a ich unikalna receptura pozwala na zachowanie właściwej konsystencji i smaku owoców podczas pieczenia. W kategorii marmolad Jamar jest liderem półki, zatem jesteśmy przekonani, że i tym razem konsumenci zaufają i polubią nowe propozycje smakowe.

Wioletta Kuśmierek-Perz

Marmolada pomarańczowa, Marmolada brzoskwiniowa. Wyśmienite propozycje do karnawałowych smakołyków.
OPAKOWANIE: 600 g
SUGEROWANA CENA DETALICZNA: 4,99 zł
PRODUCENT: Z.P.S. Jamar Szczepaniak

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,46

  • Min

    2,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane