EtDruk - urządzenie do weryfikacji i automatycznego wydruku etykiet cenowych przy półce sklepowej

Autor: pr 18 grudnia 2017 15:13

EtDruk - urządzenie do weryfikacji i automatycznego wydruku etykiet cenowych przy półce sklepowej fot. materiały prasowe

Dzięki nowemu rozwiązaniu polskiej firmy Micro-Res z Rzeszowa, możemy wyeliminować nieaktualne etykiety na półce sklepowej. Rozwiązanie składa się z kolektora danych CipherLab CPT-8400, drukarki mobilnej GoDEX-MX30 oraz oprogramowania EtDruk produkcji Micro-Res.

To innowacyjne rozwiązanie – sprawdza automatycznie w czasie rzeczywistym (podczas skanowania przez pracownika sklepu etykiety umieszczonej na półce), czy etykieta zawiera aktualne dane o cenie czy cena jest już nieaktualna. Po zeskanowaniu kodu kreskowego, kolektor sam rozpoznaje różnicę w cenach. Nowa etykieta może wtedy wydrukować się automatycznie, bez potrzeby naciskania dodatkowych klawiszy na kolektorze czy drukarce mobilnej, którą pracownik sklepu nosi ze sobą. W zależności od konfiguracji dokonanej przez personel, zamiast wydruku użytkownik może też otrzymać powiadomienie sygnałem dźwiękowym i odpowiedni komunikat na ekranie kolektora. Bez rozwiązania „EtDruk”, pracownik musi drukować etykiety na zapleczu, wracać z nimi do półek i szukać, gdzie jest dany towar, któremu należy zmienić cenę.

Oprogramowanie w sposób inteligentny porównuje dane wydrukowane na dotychczasowej etykiecie z danymi aktualnymi (załadowanymi do kolektora danych) z bazy towarowej sklepu.

Ooprogramowanie posiada również pełną funkcjonalność inwentaryzatora i współpracuje z większością programów sprzedażowo-magazynowych funkcjonujących na polskim rynku, jest proste i przyjazne w instalacji.

Z rozwiązania korzysta wiele sieci handlowych, między innymi: „PSS Społem”, „Delikatesy Centrum”, „Majster” i wiele innych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,54

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane