Limitowana edycja Staropolanki dla Zagłębia Lubin

Autor: pr 21 listopada 2017 13:10

Limitowana edycja Staropolanki dla Zagłębia Lubin fot. materiały prasowe

We współpracy z Zagłębiem Lubin Staropolanka wprowadziła właśnie na rynek limitowaną edycję wody z etykietą w klubowych barwach. 10 procent ze sprzedaży każdej butelki trafi do Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie.

Staropolanka jest partnerem Zagłębia od wielu lat. W ramach poszerzenia współpracy marka przygotowała produkt dedykowany kibicom klubu i mieszkańcom Zagłębia Miedziowego, który dodatkowo wesprze finansowo młodych piłkarzy, trenujących pod szyldem lubińskiej Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie.

Jednocześnie producent wody oraz klub będą promować wśród mieszkańców Zagłębia Miedziowego zdrowy i aktywny tryb życia – którego podstawą jest odpowiednie nawadnianie.

Do picia klubowej Staropolanki ma zachęcać specjalnie przygotowana etykieta, na której zobaczymy herb Zagłębia Lubin w towarzystwie miedziano-biało-zielonych barw.

Co istotne, 10 procent ze sprzedaży każdej butelki zasili konto Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, która umożliwia rozpoczęcie przygody z piłką dzieciom z Zagłębia Miedziowego. Uzyskane środki akademia wykorzysta na projekty dedykowane rozwojowi młodych sportowców, którzy pod jej skrzydłami rozwijają swoje talenty.

Limitowana edycja wody Staropolanka będzie towarzyszyła wszystkim eventom promującym zdrowy tryb życia, które regularnie organizuje Klub. Woda pojawi się również na pomeczowych konferencjach prasowych, z limitowanej Staropolanki korzystała będzie I drużyna Miedziowych oraz zespoły młodzieżowe.

Woda w barwach Zagłębia Lubin po raz pierwszy pojawi się w otwartej sprzedaży już pod koniec tygodnia w Auchan w Lubinie. Do wyboru będą butelki w dwóch wersjach – 1,5 oraz 0,5 litra.

W kolejnych tygodniach do Auchan dołączą kolejne punkty dystrybucji w regionie, o których klub będzie informował na bieżąco.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane