Nowe Żytniówki Czyste z nutami polskich, tradycyjnych smaków

Autor: pr 13 czerwca 2017 10:40

Nowe Żytniówki Czyste z nutami polskich, tradycyjnych smaków fot. materiały prasowe

Do portfolio Żytniówki, jednej z najpopularniejszych marek alkoholu w Polsce, od 1 lipca br. dołączą dwie, zupełnie nowe, czyste wódki z nutami smakowymi. Zgodnie z najnowszymi, rynkowymi trendami, Żytniówka Czysta pojawi się w dwóch, zupełnie nowych odsłonach, wzbogaconych tradycyjnymi nutami smakowymi chleba i chrzanu.

Po ubiegłorocznych wprowadzeniach unikalnych smaków w segmencie słodko-gorzkim, Żytniówki Gorzkiej z Pigwą i Żytniówki Gorzkiej z Pomarańczą, a także odświeżeniu linii opakowań i komunikacji marki, nadszedł czas na rozszerzenie portfolio Żytniówki Czystej. 

Idąc w ślady naszej siostrzanej marki, Żubrówki, która z sukcesem wpisała się w trend czystych wódek z nutami smakowymi, postanowiliśmy przełożyć to na nasze doświadczenie i tradycję rodem z Podlasia. Żytniówka Chlebowa i Żytniówka Chrzanowa, nasze nowe wódki, opierają się na sile marki – polskim, żytnim spirytusie oraz pochodzeniu z najczystszego regionu Polski. Nowe nuty smakowe, utrzymane w tradycyjnym tonie, z pewnością zyskają sobie wielu fanów. Wprost kojarzą się one z biesiadowaniem i zachęcają do spotkań przy suto zastawionym stole - mówi Magdalena Żołnowska, Brand Manager marki.

Oba smaki są absolutną innowacją w segmencie wódek ekonomicznych. Żytniówka Chlebowa to czysta wódka wzbogacona smakiem świeżego, żytniego chleba na zakwasie, wypiekanego według tradycyjnej receptury, natomiast Żytniówka Chrzanowa charakteryzuje się wytrawnym smakiem, który doskonale wzbogaca walory smakowe tradycyjnych potraw. Smaki są wyczuwalne, ale nie dominujące. Do stworzenia nowych wódek Żytniówki zainspirowało nas bogactwo Podlasia - regionu położonego z dala od wielkich miast, słynącego z nieskażonej przyrody i prawdziwej, polskiej gościnności.

Wprowadzenie do sprzedaży nowych Żytniówek czystych z nutami smakowymi wspierane będzie materiałami POS i specjalnymi pakietami sprzedażowymi w sklepach oraz komunikacją w prasie handlowej. Żytniówka Chlebowa i Żytniówka Chrzanowa będą dostępne w sprzedaży od początku lipca. w kanale handlu tradycyjnego w pojemościach: 100, 200 i 500ml. Rekomendowane ceny w handlu tradycyjnym to 100ml 4,99 zł; 200ml 9,25 zł i 500ml 20,49 zł.


Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,10

  • Śr

    5,83

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8529

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane