Prima poszerza portfolio o kawy rozpuszczalne

www.portalspozywczy.pl 15 lutego 2018 16:14

Prima poszerza portfolio o kawy rozpuszczalne fot. facebook.com/KawaPrimaSwiezoPalona

Prima Crema i Prima Classic to dwie nowe propozycje kaw rozpuszczalnych w ofercie marki Prima, należącej do Jacobs Douwe Egberts Polska.

– Wychodzimy z ofertą poza kategorię kaw mielonych. W ostatnich miesiącach wprowadziliśmy pod marką Prima dwa zupełnie nowe warianty kawy rozpuszczalnej – Prima Crema i Prima Classic, dostępne w dwóch gramaturach 90g i 180g. Aby jak najwięcej zainteresowanych dowiedziało się o naszej nowości, kontynuujemy silną kampanię wprowadzeniową produktu w telewizji oraz on-line – mówi Agata Szydłowska, brand manager Prima, Jacobs Douwe Egberts Polska.

Zmianom uległ także główny produkt marki, czyli Prima Finezja zarówno w postaci kawy mielonej i ziarnistej.

– W sklepach pojawia się właśnie nowa szata graficzna popularnej Primy Finezji. Nowa grafika jest bardziej nowoczesna i atrakcyjna wizualnie, aby wyróżnić się na półce sklepowej i przyciągnąć uwagę. Nowa szata graficzna to jednocześnie uspójnienie opakowań i gwarancja rozróżnienia produktów z każdego segmentu. Podczas gdy na opakowaniu kawy mielonej przyciągamy uwagę symbolem marki – niebieskim kubkiem pełnym apetycznej kawy, opakowanie kawy ziarnistej koncentruje się na swojej zawartości, prezentując równie wizualizację kawowych ziaren – wyjaśnia Agata Szydłowska.

– Poza nowym opakowaniem kawy ziarniste Prima wzbogacają się o nowy format opakowania małą paczkę 250g. Małe opakowania cieszą się popularnością wśród klientów mniejszych sklepów, jak również konsumentów, którzy wyjątkowo cenią sobie świeży aromat kawy. W przypadku opakowania 250g produktu nie przechowujemy długo po otwarciu i możemy cieszyć się świeżością przygotowując kawę. Przy okazji – małe opakowanie jest bardzo przystępne cenowo, na jego zakup możemy sobie pozwolić częściej – dodaje brand manager Prima, Jacobs Douwe Egberts Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,49

  • Śr

    3,41

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane