Rozwiązania antykradzieżowe od Checkpoint Systems

Autor: pr 23 listopada 2017 10:37

Rozwiązania antykradzieżowe od Checkpoint Systems fot. materiały prasowe

Checkpoint Systems wprowadza na rynek StrapLok – rozwiązanie zwiększające ochronę antykradzieżową towarów dotychczas zabezpieczanych tzw. „pająkiem”. StrapLok doczepiany jest do nylonowych taśm, minimalizując ryzyko kradzieży i fałszywych alarmów.

StrapLok to rozwiązanie antykradzieżowe i odstraszające, dedykowane towarom zabezpieczanym już nylonowymi taśmami. W przeciwieństwie do tradycyjnych „pajączków” nie bazuje jednak na czujniku zbliżeniowym, wykorzystując innowacyjną, opatentowaną technologię aktywnego monitorowania napięcia w paskach.

Urządzenie włącza alarm w przypadku przecięcia pasków oraz w momencie, w którym opakowanie wynoszone jest ze sklepu. Co ważne, StrapLok stale monitoruje napięcie w taśmach, dzięki czemu minimalizuje ryzyko fałszywych alarmów związanych z utratą kontaktu z opakowaniem. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w unikatowy mechanizm zdolny do samodzielnego napinania luźnych taśm, co przekłada się na znaczne oszczędności czasu i nakładów pracy związanych poprawnym zabezpieczeniem produktów.

– Niektóre rozwiązania wymagają instalacji zabezpieczenia w konkretnym miejscu na krawędzi opakowania, gdzie zwiększone napięcie dociska sensor do pudełka – mówi Irene Fernandez z Checkpoint Systems. – Innowacyjny projekt StrapLok’a sprawia, że może być on zainstalowany w dowolnym punkcie na taśmie zabezpieczającej. Jest to rozwiązanie stworzone przede wszystkim z myślą o sieciach handlowych i stanowi ogromny krok na przód w metodach ochrony cennych produktów w dużych opakowaniach, takich jak laptopy, drukarki czy wyposażenie kuchni.

Zabezpieczenie przystosowane jest do aplikacji na taśmach o szerokości 6-12 mm. Jego użytkowanie jest bardzo proste – pracownicy sklepu otwierają StapLok, następnie umieszczają podstawę pod jedną lub dwiema taśmami i zapinają urządzenie, aktywując je z pomocą dźwigni.

Zabezpieczenie jest już dostępne w sprzedaży.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane