Skyr - islandzki specjał w ofercie OSM Piątnica

Autor: pr 7 grudnia 2017 11:19

Skyr - islandzki specjał w ofercie OSM Piątnica Fot. materiały prasowe

W ofercie OSM Piątnica pojawił się nowy jogurt. Skyr - to wytwarzany według tradycyjnej receptury, uwielbiany m.in. w Europie i Stanach Zjednoczonych, islandzki wyrób mleczarski. Produkt wyróżnia się wysoką zawartością białka, pozbawiony jest także tłuszczu. Spółdzielnia z Piątnicy proponuje swoim konsumentom cztery wersje smakowe, a także Skyr naturalny.

W składzie nowego jogurtu znajdziemy wyłącznie mleko pasteryzowane i żywe kultury bakterii jogurtowych. Dzięki wysokiej zawartości białka jogurt jest bardzo gęsty, ma delikatny smak oraz kremową konsystencję.

Współcześni Polacy dużą dbałość przywiązują do prowadzenia zdrowego stylu życia, rozumianego jako połączenie zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. W związku z tym coraz bardziej popularna staje się żywność funkcjonalna, o właściwościach prozdrowotnych 
i najwyższej wartości żywieniowej. Na zagranicznych rynkach odnaleźć można wiele, wartych uwagi produktów, które inspirują i wpisują się w trendy konsumenckie, obserwowane 
w naszym kraju. Jak podkreśla Łukasz Kalinowski, wiceprezes OSM Piątnica, Skyr, to właśnie odpowiedź na aktualne potrzeby polskich konsumentów. 
Z rozwagą analizujemy tendencje rynkowe w Polsce i na świecie, nie zapominając, iż priorytetem jest dla nas dostarczenie konsumentowi produktów najwyższej jakości. Polacy coraz częściej poszukują na sklepowych półkach produktów o prozdrowotnym działaniu, wzbogaconych o konkretne wartościowe składniki. Dlatego też wprowadziliśmy do naszej oferty Skyr, który w swoim składzie zawiera aż 12% białka i 0% tłuszczu.

Skyr dostępny jest w czterech różnorodnych wersjach smakowych. Opcje z brzoskwiniami, jagodami i truskawkami (z owocami na dnie kubeczka), uzupełnia wariant waniliowy – ze zmieloną laską wanilii. Już wkrótce dołączy do nich także Skyr naturalny.

Cena: Skyr naturalny - ok. 1,80 zł/szt., Skyr waniliowy lub z owocami – 2 zł/szt.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane