Drukarki do etykiet od Intermec

Autor: dlahandlu.pl 27 lipca 2010 10:58

Drukarki do etykiet od Intermec

Intermec rozbudowuje portfolio drukarek auto ID - mobilnych i stacjonarnych o drukarki o wysokiej rozdzielczości drukowanych etykiet: do 400 dpi. Przykładem takiego urządzenia jest model PM4i - bezprzewodowa półprzemysłowa drukarka o 4-calowej szerokości drukowania.

Intermec wyposażył wszystkie drukarki ze swojej oferty w tzw. język fingerprint - możliwość napisania w nim aplikacji eliminuje konieczność korzystania z komputera (czynności wykonuje się bezpośrednio z poziomu drukarki). Przykładem jest nowa drukarka przemysłowa PX6i (6 calowa), która - obok szybkości drukowania (nawet do 30 cm na sekundę) - może obsługiwać urządzenia w linii produkcyjnej, takie jak skanery, wagi, inne drukarki i przenośniki. Za ich pośrednictwem informacje są pobierane bezpośrednio z głównego komputera sieciowego.

Standardowym wyposażeniem drukarek Intermec są emulatory języków innych producentów (zapewniające płynną współpracę z wieloma urządzeniami), karty ethernetowe, pojemna pamięć: 32 MB (flash) i 16 MB (RAM). Istnieje możliwość przyłączania wielu urządzeń peryferyjnych, takich jak automatyczne aplikatury etykiet. Wybrane modele drukarek Intermec charakteryzują się uznanymi certyfikatami, m.in.: bezpieczeństwa transmisji bezprzewodowej (CCX wersja 4, przyznawany przez Cisco, oraz WiFi-WPA2), oraz energooszczędny certyfikat Energy Star.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane