Ekran HP LD4210

Autor: dlahandlu.pl 12 kwietnia 2011 12:58

Ekran HP LD4210

Najnowszy ekran HP służący do wyświetlania treści multimedialnych charakteryzuje się jeszcze lepszymi parametrami: jest zdecydowanie cieńszy i bardziej elegancki od poprzedniego modelu.

Ekran HP LD4210 do zastosowań komercyjnych dostępny jest w wersji o przekątnej 107 cm. Został zaprojektowany z myślą o pracy w trybie ciągłym, w natywnej rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. Wyposażony jest w port Ethernet i oprogramowanie HP Network Sign Manager umożliwiające scentralizowane zarządzanie jednym lub kilkoma ekranami. Zmiany można wprowadzać z jednego miejsca i natychmiast zastosować je w 25 ekranach podłączonych do sieci. Model wyposażony jest w gniazda wejściowe i wyjściowe (DisplayPort). Ekran posiada wąską ramkę zapewniającą bardziej „naturalny" wygląd po skonfigurowaniu kilku ekranów w dużą ścianę wideo. Ramka modelu LD4210 jest prawie dwukrotnie węższa niż w przypadku poprzednich modeli. Produkt objęty jest trzyletnią, rozszerzoną gwarancją.

Ekran HP LD4210 wyposażony jest w technologię odtwarzania materiałów multimedialnych obsługującą bezpośrednie wczytywanie zdjęć, filmów i plików muzycznych(3) z pamięci USB. Takie zastosowanie umożliwia cykliczne odtwarzanie bez konieczności użycia komputera lub osobnego oprogramowania. Dzięki dużej jasności ekranu i współczynnikowi kontrastu 1200:1(4) treści wizualne pozostają ostre i czytelne nawet w miejscach o dużym natężeniu oświetlenia.

Każdy ekran wyświetlający treści multimedialne wyposażony jest w technologię Scaler Technology. Takie zastosowanie ułatwia szeregowe podłączanie ekranów za pośrednictwem portów VGA, co w efekcie umożliwia skonfigurowanie ścian wideo złożonych z maksymalnie 25 ekranów oraz gwarantuje wyjątkowo duży format wyświetlania obrazów. Opcjonalne uchwyty ścienne pozwalają ustawić ekran w pionie lub w poziomie - wystarczy go obrócić i ustawić w odpowiedni sposób. Dostępne są również głośniki montowane z tyłu, które nie zakłócają stonowanej stylistyki ramki ekranu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • lidka 2011-05-29 20:38:13

  widze ze sprzety hp to nie tylko komputery i drukarki ale rowniez monitory, ja jestem akurat wierny drukarkom, atramentowa w domu dzieki temu ze uzywam dobrych tuszy a nie zamiennikow sluzy mi od 3 lat bezawaryjnie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  2,29

 • Śr

  1,65

 • Min

  1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane