Kasa nowej generacji Bizerba

Autor: dlahandlu.pl 20 sierpnia 2009 12:23

Kasa nowej generacji Bizerba

Bizerba K-Class to multimedialna platforma zaopatrzoną w ekran dotykowy, wyświetlacz zwrócony w stronę klienta i rozbudowane oprogramowanie.

Narzędzie administracyjne .RetailImpact pozwala na wyświetlanie reklam oraz informacji produktowych bezpośrednio na ekranie wagi PC. Nowością jest obszerna baza danych, zawierająca szczegółowe informacje o produktach oraz wysokiej jakości ilustracje artykułów spożywczych, np. wyrobów mięsnych i wędliniarskich, owoców i warzyw.

Sprzedawca za pomocą 1 przycisku otrzymuje wszystkie ważne informacje na temat każdego artykułu z danego asortymentu i wówczas może udzielić kompetentnej porady klientowi, np. proponując odpowiedni przepis na stek wołowy. Co więcej jest w stanie stymulować potrzeby klienta w zakresie dodatkowych i powiązanych artykułów z innych działów, np. pasującego czerwonego wina do właśnie zakupionego mięsa. 

Multimedialne wagi Bizerba łączą w sobie funkcje: ważenie, funkcje kasowe, reklamę, promocję oraz kompetentne doradztwo konsumenckie. 

 

 

 

 

Koncern Bizerba z siedzibą w Balingen proponuje rozwiązania systemowe dla przemysłu spożywczego, sektora non food, logistyki i handlu detalicznego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane