Mobile Touch od Asseco Business Solutions

Autor: pr 7 listopada 2011 13:36

Mobile Touch od Asseco Business Solutions

Oferta rozwiązań mobilnych Asseco Business Solutions powiększyła się o innowacyjny system mobilny klasy SFA/CRM, zaprojektowany z uwzględnieniem możliwości oferowanych przez nowoczesne technologie dotykowe. Multiplatformowa aplikacja Mobile Touch przeznaczona jest do pracy na urządzeniach mobilnych - w tym na tabletach i smartfonach, działających w oparciu o systemy operacyjne iOS (Apple) oraz Android.

- Program opiera się na nowych technologiach i multimedialności, posiada łatwy w wykorzystaniu, prosty w obsłudze, wielofunkcyjny oraz bardzo wydajny interfejs, którego obsługa jest intuicyjna. Opcja ekranu dotykowego znacznie ułatwia dostęp do aplikacji. Ponadto zakres funkcjonalny Mobile Touch odpowiada w pełni potrzebom klientów zarządzających terenowymi strukturami sprzedaży. Tak innowacyjna, nowa aplikacja mobilna pozwoli przedstawicielom handlowym maksymalnie skupić się na realizowanych zadaniach, wpierając ich dodatkowo w takich procesach jak komunikacja, planowanie, czy wreszcie prezentacja. To dla systemów mobilnych początek nowej ery - mówi Paweł Nowak, Dyrektor Działu Produkcji Systemów Mobilnych i CRM w Asseco Business Solutions S.A.

Dotykowy system Mobile Touch jest przeznaczony dla firm, które posiadają rozbudowane siły sprzedaży działające w terenie. Aplikacja, zapewniająca wygodny, szybki i bezpieczny dostęp do informacji z każdego miejsca i o każdej porze, podnosi efektywność codziennej pracy przedstawicieli handlowych oraz pozwala kadrze menedżerskiej na bieżący monitoring stanu wykonanych przez handlowców zadań.

System umożliwia jeszcze lepszy niż do tej pory dostęp do danych, szybszą i łatwiejszą pracę oraz dostęp do materiałów multimedialnych i aplikacji zewnętrznych. Mobile Touch to system z powodzeniem łączący funkcje sprzedażowe, CRM'owe, prezentacyjne, zarządcze czy wreszcie kontrolne. Działanie na nowoczesnych tabletach czy smartphonach umożliwia efektywną współpracę z telefonem, mailem, czy wreszcie aplikacjami zewnętrznymi - np. systemy nawigacyjne czy Google Maps.

System Mobile Touch zmienia rolę przedstawiciela terenowego - z osoby zbierającej zamówienia na tzw. "sales developera", czyli pracownika odpowiedzialnego za kreowanie popytu i sprzedaży w sklepach, którymi się zajmuje. W porównaniu do dotychczasowych systemów mobilnych Mobile Touch, w dużo większym stopniu usprawnia przedstawicielom pracę z klientem (sklepem). Umożliwia szybsze dotarcie do informacji, w tym materiałów multimedialnych, wspiera proces sprzedaży poprzez wizualną prezentację ofert promocyjnych czy standardów ekspozycyjnych. Zastosowane rozwiązania dotykowe (wykorzystane do obsługi interfejsu) ułatwiają użytkownikom pracę z systemem.

Mobile Touch oferuje możliwość wykorzystania zamiennie na urządzeniach tablet, oraz smartfon). System jest gotowy do integracji z rozwiązaniami zewnętrznymi, takimi jak np. systemy klasy ERP, systemy BI, systemy magazynowe.

Rozwiązanie z powodzeniem wspiera firmy z branży FMCG, farmaceutycznej oraz budowlanej, a także może zostać zaimplementowany w przedsiębiorstwach działających w innych segmentach rynku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane