PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Motorola Solutions wprowadza elektronicznego asystenta zakupowego

Autor: dlahandlu.pl 1 lipca 2014 13:05

Motorola Solutions wprowadza elektronicznego asystenta zakupowego

MC18 Personal Shopper to połączenie skanera i komputera mobilnego, które umożliwia kupującym samodzielne skanowanie artykułów już w trakcie zakupów i krótsze oczekiwanie przy kasie.

Urządzenie oferuje kupującym kupony rabatowe na nabywane towary oraz sugeruje artykuły uzupełniające.

Osobiste urządzenia zakupowe Motoroli są zainstalowane w ponad 2000 sklepach na całym świecie i za ich pośrednictwem dokonywany jest niemal milion transakcji dziennie. Sklepy korzystające z rozwiązań samoobsługowych twierdzą, że zwiększają one rozmiar koszyka nawet o 30 proc., a jednocześnie zapewniają im bieżący wgląd w to, co kupują klienci. Kupujący skanują artykuły w miarę robienia zakupów, więc mogą szybciej za nie zapłacić. Urządzenie MC18 zaprojektowano z myślą o sklepach spożywczych, domach towarowych, hipermarketach i hurtowniach.


MC18 ma duży, dotykowy ekran z funkcją pinch-and-zoom (powiększanie i zmniejszanie obrazu poprzez zsuwanie lub rozsuwanie palców). Pomaga kupującym odnaleźć towary dzięki mapom obiektu i przedstawia specjalne oferty w zależności od lokalizacji klienta w sklepie. MC18 może być wykorzystywany w połączeniu z aplikacjami do tworzenia list prezentów i do wybierania produktów przez pracowników sklepu realizujących zamówienia internetowe.
 Pracownicy placówek handlowych mogą wykorzystać MC18 do kontroli cen i zarządzania zapasami. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane