Najnowsza drukarka kodów kreskowych RXi4 RFID

Autor: dlahandlu.pl 16 marca 2011 09:38

Zapewnia kompleksowy zakres oznaczeń, począwszy od łańcucha dostaw, skończywszy na sprzedaży detalicznej.

Zebra Technologies wprowadza na rynek swoją pierwszą drukarkę kodów kreskowych RFID o wysokiej wydajności. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby w zakresie wysokonakładowego znakowania na poziomie elementu. R110Xi4 ma usprawnić łańcuch dostaw oraz aplikacji do zarządzania, takich jak: śledzenie na poziomie elementu, śledzenie zasobów, zarządzanie zapasami w zakresie handlu detalicznego, produkcji, ochrony zdrowia oraz kanałów dystrybucji.

Inne cechy wyróżniające tę drukarkę:

• Drukowanie na naklejkach - Możliwość wydrukowania kodu, którego znaczniki umieszczane są w bardzo bliskiej odległości od siebie (16 mm). Takie rozwiązanie umożliwia minimalizację kosztów produkcji poprzez oszczędność związaną z nośnikiem. Dzięki bliskiemu osadzeniu znaczników konwertery etykiety zużywają mniej materiału, co przejawia się niższym kosztem produkcji etykiet, rzadszymi zmianami rolek i szybszą przepustowością drukarki.

• Zmienna położenia wkładki - Drukarka automatycznie wykrywa położenie wkładki RFID w celu optymalizacji kodowania i umożliwia firmom korzystanie z oprogramowania innych marek/ poprzez minimalną konfigurację drukarki.

• Globalne certyfikaty - Coraz więcej firm staje się ogólnoświatowymi przedsiębiorstwami o globalnej organizacji i międzynarodowych łańcuchach dostaw. Firmy te mogą łatwo wdrożyć za pośrednictwem globalnego procesu certyfikacji firmy Zebra,
tę samą drukarkę we wszystkich swoich placówkach na całym świecie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • adam 2011-03-16 21:21:49

  czy to kody czy inne dokumenty sie drukuje, to ja na zawsze zapamietam, zeby nie bawic sie w zamienniki, jak probowalem obnizyc koszty eksploatacji mojej hp, to mi zasychal ciagle i nie dalo sie normlanie nawet jednek kartki wydrukowac

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,99

 • Śr

  7,24

 • Min

  3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane