Nowe wcielenie kasy samoobsługowej IBM Self Checkout

Autor: pr 24 listopada 2011 15:03

Nowe wcielenie kasy samoobsługowej IBM Self Checkout

Jantar Sp. z o.o. wprowadziła do sprzedaży nową „6" generację kas samoobsługowych IBM Self Checkout. Innowacyjne urządzenie samoobsługowe ma budowę modułową oraz może być wyposażone w system recyclingu monet i banknotów.

Nowa „6" generacja ma budowę modułową, co pozwala na dobranie odpowiedniego modelu do wymagań klienta oraz ewoluowanie zgodnie z jego aktualnymi potrzebami. Modele z płatnością kartą w bardzo prosty sposób można przekształcić w urządzenie, które pozwala dokonywać płatności za pomocą gotówki - wystarczy dołożyć moduł pozwalający na przeprowadzanie takich transakcji. Kasy obsługujące płatność gotówką mogą być w zależności od potrzeb wyposażone w wymienialną kasetę na pieniądze, moduł recyclingu monet oraz pełny model z recyclingiem monet i banknotów.

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji i dostarcza przyjemności z zakupów. Kupujący, zgodnie ze swoimi preferencjami, korzysta z automatu gotówkowego, który wydaje resztę lub zintegrowanego systemu obsługi kart płatniczych oraz bonów towarowych. Kasa kontroluje wagę towarów w celu wykrycia niezeskanowanego produktu dodanego po naliczeniu należności za zakupiony towar. Platforma sprzętowa IBM
w połączeniu z odpowiednio dobranym oprogramowaniem gwarantuje niezawodność proponowanego rozwiązania oraz pozwala na współpracę z dowolnym programem magazynowym działającym w placówce.

Korzyści biznesowe
- wzrost satysfakcji i lojalności klienta
- wzrost zainteresowania klientów i poprawa wizerunku sieci
- sprawniejsze zarządzanie w czasie zwiększonego ruchu
- redukcja kolejek przy kasie
- zwiększenie przepustowości oraz obrotów poprzez optymalizację czasu i kosztów pracy (jeden asystent sprzedaży na 4 stanowiska)

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane