PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Panasonic z rozwiązaniami dla handlu

Autor: pr 25 lutego 2014 11:57

Podczas targów EuroShop w Dusseldorfie Panasonic zaprezentował kompleksowe rozwiązania skierowane do handlu detalicznego. Objęły one produkty z dziedziny systemów zabezpieczeń, analityki biznesowej, IT, a także rozwiązania audio-wizualne. Systemy Panasonic wykorzystywane są do optymalizacji wydajności i rentowności sieci sklepów oraz przedsiębiorstw handlowych.

Panasonic zaprezentował między innymi stale rozwijane rozwiązania dla Digital Signage, które mogą zostać wykorzystane zarówno na zewnątrz, jak wewnątrz pomieszczeń. Profesjonalne monitory wyświetlają obraz w jakości Full HD zapewniając krystalicznie czysty obraz, poprawiając tym samym walory estetyczne sklepu i przykuwają uwagę klienta efektownymi wizualizacjami.
Odwiedzającym targi zostały przybliżone rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, oferujące znacznie większe możliwości niż tradycyjny monitoring CCTV, jakimi są systemy analityki biznesowej. Za ich pomocą użytkownicy są w stanie określić nie tylko liczbę odwiedzających na godzinę, ale także ich wiek i płeć, w celu przeprowadzenia jak najdokładniejszej analizy marketingowej. System zabezpieczeń wykorzystywany jest do przeprowadzania analizy danych biznesowych w czasie rzeczywistym, pomagając w uzyskaniu wyższych przychodów i zwiększaniu wydajności handlowej.
Panasonic ogłosił również, zaplanowane na kwiecień tego roku, rozpoczęcie projektu Cameramanager 360°. Jest to pierwszy w pełni oparty na chmurze monitoring wideo 360°, oferujący klientom dostęp do pełnego nadzoru ich działalności przy wykorzystaniu tylko jednej kamery. Za pomocą systemu Cameramanager do zarządzania monitoringiem w chmurze, użytkownicy będą mogli oglądać nagrania w różnych trybach obrazu, takich jak: 360°, 2 x 180° i 4 x 90°, przechowywać materiał wideo i otrzymywać powiadomienia wysłane przez system inteligentnego wykrywania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11419

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane