REKLAMA
REKLAMA

Panasonic z rozwiązaniami dla handlu

Autor: pr 25 lutego 2014 11:57

Podczas targów EuroShop w Dusseldorfie Panasonic zaprezentował kompleksowe rozwiązania skierowane do handlu detalicznego. Objęły one produkty z dziedziny systemów zabezpieczeń, analityki biznesowej, IT, a także rozwiązania audio-wizualne. Systemy Panasonic wykorzystywane są do optymalizacji wydajności i rentowności sieci sklepów oraz przedsiębiorstw handlowych.

REKLAMA

Panasonic zaprezentował między innymi stale rozwijane rozwiązania dla Digital Signage, które mogą zostać wykorzystane zarówno na zewnątrz, jak wewnątrz pomieszczeń. Profesjonalne monitory wyświetlają obraz w jakości Full HD zapewniając krystalicznie czysty obraz, poprawiając tym samym walory estetyczne sklepu i przykuwają uwagę klienta efektownymi wizualizacjami.
Odwiedzającym targi zostały przybliżone rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, oferujące znacznie większe możliwości niż tradycyjny monitoring CCTV, jakimi są systemy analityki biznesowej. Za ich pomocą użytkownicy są w stanie określić nie tylko liczbę odwiedzających na godzinę, ale także ich wiek i płeć, w celu przeprowadzenia jak najdokładniejszej analizy marketingowej. System zabezpieczeń wykorzystywany jest do przeprowadzania analizy danych biznesowych w czasie rzeczywistym, pomagając w uzyskaniu wyższych przychodów i zwiększaniu wydajności handlowej.
Panasonic ogłosił również, zaplanowane na kwiecień tego roku, rozpoczęcie projektu Cameramanager 360°. Jest to pierwszy w pełni oparty na chmurze monitoring wideo 360°, oferujący klientom dostęp do pełnego nadzoru ich działalności przy wykorzystaniu tylko jednej kamery. Za pomocą systemu Cameramanager do zarządzania monitoringiem w chmurze, użytkownicy będą mogli oglądać nagrania w różnych trybach obrazu, takich jak: 360°, 2 x 180° i 4 x 90°, przechowywać materiał wideo i otrzymywać powiadomienia wysłane przez system inteligentnego wykrywania.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13294

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA