PAYware Mobile Enterprise - nowe rozwiązanie VeriFone

Autor: pr 15 marca 2012 12:06

PAYware Mobile Enterprise - nowe rozwiązanie VeriFone

VeriFone - globalny lider w dziedzinie bezpiecznych płatności bezgotówkowych, przedstawia innowacyjne rozwiązanie, stworzone z myślą o mobilnych płatnościach: PAYware Mobile Enterprise. To urządzenie pozwala zamienić iPhone'a®, iPoda Touch® lub iPada® w terminal umożliwiający przyjmowanie bezpiecznych płatności elektronicznych.

PAYware Mobile Enterprise to rozwiązanie dla branży bezpiecznych płatności bezgotówkowych. Dzięki niemu smartfony, tablety i palmtopy mogą stać się w pełni funkcjonalnymi, mobilnymi kasami. Urządzenie obsługuje wszystkie formy płatności elektronicznych i bezproblemowo integruje się z systemami sprzedażowymi już istniejącymi w sklepach.

Mobilne kasy sklepowe zyskują na popularności zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie. Jednym z powodów tego zjawiska jest pojawiająca się dzięki nim możliwość obsłużenia klienta nie tylko przy stacjonarnej kasie, ale praktycznie w dowolnym punkcie sklepu. Dzięki temu kolejki do kas są krótsze, a otwieranie nowych, mobilnych kas na terenie całego sklepu pozwala obsłużyć większą liczbę klientów w okresach wzmożonego ruchu, np. podczas świąt czy wyprzedaży. Mobilne kasy pozwalają na „przyniesienie" kasy do klienta, dzięki czemu personel sklepu może pomóc klientowi w wyborze produktu, doradzić oraz sprzedać produkt i zainkasować należność poza kasą stacjonarną.

PAYware Mobile Enterprise zawiera m.in. skaner kodów kreskowych, umożliwiający zarówno skanowanie produktów, jak również papierowych oraz elektronicznych kuponów rabatowych. Urządzenie jest wyposażone w system szyfrowania danych VeriShield Total Protect, który zapewnia bezpieczeństwo danych posiadacza karty płatniczej.

Obecnie urządzenie PAYware Mobile Enterprise jest używane przez handlowców w Stanach Zjednoczonych oraz w kilku krajach europejskich. Na polski rynek trafi w bieżącym roku. W Polsce urządzenie najprawdopodobniej znajdzie zastosowanie w pierwszej kolejności u dużych detalistów oraz u sprzedawców, którzy w punktach sprzedaży kładą nacisk na innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Urządzenie ma także zastosowanie w branżach wymagających mobilności, np. w sezonowych punktach sprzedaży, w usługach czy w transporcie publicznym.

- Zastosowanie smartfonów i tabletów w handlu gwałtownie rośnie, a rozwiązanie PAYware Mobile Enterprise jest kluczowym elementem w strategii mobilnego handlu każdego sprzedawcy. Chcemy zaoferować to rozwiązanie klientom w Polsce jako bezpieczny sposób na wykorzystanie potęgi mobilnych rozwiązań w świecie handlu i płatności. - powiedział Adam Biedrzycki, wiceprezes VeriFone Central Europe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane