Terminal Casio DT-X8

Autor: dlahandlu.pl/pr 13 stycznia 2011 15:26

Terminal Casio DT-X8

Nowy terminal CASIO DT-X8 jest dedykowany magazynom.

Casio DT-X8 wyposażony jest w laserowy skaner kodów kreskowych lub Imager CMOS do wszystkich kodów 2D. Został on specjalnie zaprojektowany w celu wsparcia bieżącej działalności magazynowej i przez to posiada zakrzywioną, na kształt litery S obudowę, w doskonałej proporcji do dłoni człowieka, odzwierciedlając tym samym zasadę projektowania urządzeń, która skupia się na komforcie pracy człowieka. Co więcej, trzy antypoślizgowe przyciski skanowania dają możliwość zarówno prawo jaki leworęcznym użytkownikom do przyjęcia różnych stanowisk pracy, ograniczając tym samym ruch palca do minimum. Skanowanie przebiega ku dołowi, a to gwarantuje, że proces ten przebiega bardzo szybko i intuicyjnie. Urządzenie daje też możliwość odczytu na wyświetlaczu gdy skanowanie jest w toku. Wibracyjne potwierdzenie procesu skanowania usprawnia terminal i czyni go jeszcze bardziej efektownym.

Casio DT-X8 wykorzystuje procesor PAX320 z 624-MHz i 128MB RAM, 256MB ROM oraz system operacyjny Windows CE 6.0. Kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście umożliwia łatwe wprowadzanie danych poprzez ekran dotykowy. Ekran może być używany również jako jeden z funkcjonalnych klawiszy, na przykład do składania podpisów bezpośrednio na wyświetlaczu. Ekran BlanView LCD ma lepiej radzić sobie z pracą w ostrym świetle zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku i tym samym zapewniać oszczędność zużywanej energii.

Terminal DT-X8 jest gotowy do użycia wraz z akumulatorem 2730 mAh, kablem USB, paskiem na nadgarstek dłoni, zasilaczem oraz wysokiej jakości baterią litowo-jonową, która zasila to lekkie 280-gramowe urządzenie do 18 godzin pracy. Dzięki wysokiej klasie ochrony i szerokiemu zakresowi temperatur pomiędzy -20 º C do +50 º C, urządzenie może być stosowane w pomieszczeniach i na zewnątrz przez cały rok, zarówno gdy jest zimno, upalnie jak i gdy pada deszcz. DT-X8 wyposażony jest także w Bluetooth, WLAN oraz USB. Terminal posiada ponadto wbudowany mikrofon i głośnik.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,60

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3987

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane