Waga KScale Pad firmy Bizerba

Autor: dlahandlu.pl 15 marca 2011 14:02

Waga KScale Pad firmy Bizerba

Elastyczny system POS znany pod marką "K-class flex" firmy Bizerba rozwinął się o nowy element, szczególnie istotny w trybie obsługi zza lady. "KScalePad" czyli waga z deską na ladę to unikalne rozwiązania na rynku europejskim.

Bizerba rozwinęła nowy koncept wagi z deską sklepową. Dzięki ultra płaskiej konstrukcji jest ona idealnie wbudowana w przestrzeń lady sprzedażowej i tym samym zajmuje mało miejsca. Rozwiązanie pozwala na higieniczne krojenie produktów. Zaopatrzone zostało w kanał drenażowy, który odprowadza wodę i soki z produktów. Jest ono szczególnie użyteczne w sklepach mięsno-wędliniarskich, delikatesach, gastronomii, snakbarach i salonach piekarniczych.

Waga i elementy kasy są częścią modułowej całości w ramach systemu POS. Pojedyncze komponenty K-class flex - drukarka wolnostojąca, drukarka wagi, ekrany klienta oraz ekrany dotykowe dla obsługi, info-terminale i terminale wagowe mogą być swobodnie łączone w całość w celu kreacji indywidualnych rozwiązań w istniejącej przestrzeni handlowej. Instalacja opiera się na montażowych standardach VESA. Klienci zestawiając pojedyncze moduły tworzą dopasowane do oczekiwań i standardów obsługi systemy wagowo-kasowe bezpośrednio w punkcie sprzedaży.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane