Unilever wprowadza do Polski lody Ben & Jerry’s

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 14 marca 2017 16:49

Unilever wprowadza do Polski lody Ben & Jerry’s fot. materiały prasowe

Unilever Polska rozszerza portfolio produktów dostępnych na polskim rynku o znaną na świecie markę Ben & Jerry’s z segmentu lodów premium. Lody Ben & Jerry’s dostępne będą w Polsce w sześciu wariantach smakowych i dwóch gramaturach. Oficjalne wprowadzenie produktów nastąpi w marcu.- Wprowadzenie do Polski tej lubianej i cenionej na całym świecie marki lodów jest odpowiedzią na potrzeby Polaków, którzy coraz chętniej spożywają lody z segmentu premium, oraz kupują produkty, które w swojej misji nawiązują do ważnych aspektów społecznych czy środowiskowych – a właśnie takim produktem są lody Ben & Jerry’s – mówi Oscar Krysik, brand manager Ben & Jerry’s.

Ben & Jerry’s to marka stworzona w 1978 roku przez dwójkę przyjaciół: Bena Cohena 
i Jerry’ego Greenfielda. Dostępna w ponad 30 krajach na całym świecie, charakteryzuje się nie tylko bogatymi dodatkami, jak przykładowo wielkie kawałki ciasteczek, czekoladki czy gęste sosy, ale także wyjątkową starannością w doborze składników pod kątem jakości oraz misją w zakresie odpowiedzialności społecznej.

W Polsce lody Ben & Jerry’s zaczęły pojawiać się w sklepowych zamrażarkach na początku lutego, jednak oficjalne wprowadzenie marki na rynek nastąpi jeszcze w marcu. Lody dostępne będą w sześciu  wariantach smakowych, w dwóch wersjach kubków: o gramaturze 0,5 l oraz 100 ml.

Marka jest wprowadzana powoli, selektywnie, w pierwszym roku do ok. 2 tys. punktów sprzedaży. Dystrybucja produktów, jak i towarzyszące jej akcje promocyjne, planowane są na razie w dużych polskich miastach, tam gdzie mieszkają klienci, którzy mogą markę polubić i docenić.

Ben & Jerry’s poszerzy portfolio Unilever w segmencie lodów, w którym znajdują się takie pozycje jak m.in: Magnum, Big Milk, Cornetto i Twister.

  • Pator 2017-03-21 14:14:36

    25 zł za opakowanie lodów. Trochę poczekam zanim się na nie zdecyduje. Muszą być 3x lepsze od Grycana, bo są 3x droższe.

  • Anka 2017-03-20 18:51:13

    bardzo dobre Lody.poleam

  • matii2 2017-03-20 18:49:34

    Super że nareszcie sa w Polsce,długo na nie czekałem.

ZOBACZ WSZYSTKIE (6)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane