Wysokobiałkowe batony od Mars już w Polsce

Autor: pr 27 listopada 2017 11:52

Wysokobiałkowe batony od Mars już w Polsce fot. materiały prasowe

Firma Mars wprowadziła do Polski cztery nowe batony, będące wysokobiałkowym odpowiednikiem swoich popularnych marek: Snickers, Mars, Bounty i Milky Way.

Batony SNICKERS Protein, MARS Protein, MILKY WAY Protein i BOUNTY Protein to propozycja dla osób przywiązujących dużą wagę do zdrowego trybu życia, uprawiających sport oraz szukających zdrowszej alternatywy dla ulubionych słodyczy.

- Nie ulega wątpliwości, że zwiększona konsumpcja białka to coś więcej, niż przejściowa moda. W naszych batonach proteinowych oferujemy klientom nowy sposób na dostarczenie organizmowi białka, rozkoszując się jednocześnie smakiem ulubionych czekoladowych marek – mówi Michelle Frost, General Manager w Mars Chocolate Drinks and Treats.

Z roku na rok na rynku odżywek i suplementów można zaobserwować rosnące zapotrzebowanie na produkty białkowe. Dane zgromadzone przez Euromonitor wykazały, że w latach 2009-2014 sprzedaż białka wzrosła o 59,3%. Coraz więcej uwagi zwracamy zarówno na wysiłek fizyczny, jako nieodłączny element gwarantujacy dobre zdrowie, jak również na produkty, które w większym stopniu pozwalają na kontrolowanie diety oraz skuteczniej odżywiają nasz organizm.

SNICKERS Protein to 18 gramów białka, a MARS Protein, MILKY WAY Protein i BOUNTY Protein to porcja aż 19 gramów białka. Każdy z batonów ma też nie więcej niż 200 kalorii, co czyni je idealnym posiłkiem okołotreningowym, a także ciekawą alternatywą przekąski, którą zabieramy ze sobą w podróż czy do pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane