REKLAMA
REKLAMA

Chleb od Serca - nowość od Uldo

Autor: pr 27 marca 2012 11:49

Chleb od Serca - nowość od Uldo

Firma Uldo wprowadziła do swojej oferty nową mieszankę piekarniczą, wchodzącą w skład grupy Pieczywo dla zdrowia.

REKLAMA

Jest to Chleb od Serca, który ze względu na swój unikatowy skład i właściwości otrzymał certyfikat jakości Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu, tym samym stając się częścią programu profilaktyki prozdrowotnej Siła Serca, prowadzonego przez Fundację.
Chleb od Serca to smaczna propozycja dla osób dążących do ograniczenia ilości sodu w diecie - jednego z głównych winowajców chorób sercowo-naczyniowych.

Dzięki zawartości soli niskosodowej, poziom tego pierwiastka w pieczywie Uldo obniżony został o 25 % w stosunku do zwykłego pieczywa. Dodatkowo Chleb od Serca, z powodu odpowiednio dobranych składników, takich jak ziarna słonecznika, siemię lnianie, otręby owsiane oraz wiesiołek, wyróżnia się wysoką zawartością błonnika oraz zwiększoną ilością nienasyconych kwasów tłuszczowych. Dodatek aronii, bogatego źródła przeciwutleniaczy, wywiera korzystny wpływ na metabolizm osób o zwiększonym ryzyku zapadalności na choroby krążenia, a zawarte w Chlebie od Serca grys i błonnik owsiany mają właściwości obniżające poziom cholesterolu.

Cena katalogowa 9,50 zł netto (+ 5% VAT) / 1 kg mieszanki


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13294

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA