Gerber przygotował paróweczki dla małych dzieci

Autor: dlahandlu.pl 23 września 2009 11:57

Gerber przygotował paróweczki dla małych dzieci

Firma Nestlé Nutrition wprowadziła pierwsze na rynku polskim Paróweczki drobiowo-cielęce GERBER. Gerber zapewnia, że stworzył recepturę spełniającą wszystkie rygorystyczne wymagania prawa żywnościowego i uwzględniającą potrzeby oraz preferencje smakowe najmłodszych konsumentów.


Do produkcji Paróweczek GERBER zostało użyte mięso drobiowe oraz cielęce wysokiej jakości. Zawartość białka, tłuszczu oraz soli (sodu) w Paróweczkach GERBER jest zgodna z wymaganiami dla żywności przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci. Poza tym, zgodnie z przepisami prawa, nie zawierają one konserwantów, barwników i dodatków smakowych. 

Można je podawać dzieciom po 1. roku życia. 

 Fabrycznie zamknięte słoiczki Paróweczek GERBER nie muszą być przechowywane w lodówce. Natomiast po otwarciu Paróweczki mogą być przechowywane w zamkniętym słoiczku w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. W słoiku znajdują się cztery paróweczki, jest to porcja odpowiednia do podania na raz dziecku w wieku ok. 3 lat.
Paróweczki są dostępne w dużych sieciach handlowych oraz sklepach detalicznych od sierpnia 2009 r. Sugerowana cena detaliczna - ok. 3,95 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane