REKLAMA
REKLAMA

Herbapol Lublin wchodzi na rynek dżemów, konfitur i powideł

Autor: pr 16 października 2014 10:36

Herbapol Lublin wchodzi na rynek dżemów, konfitur i powideł

Na sklepowe półki w całej Polsce wchodzi kompleksowa oferta dżemów, konfitur i powideł marki Herbapol. Produkty zostały opracowane według tradycyjnych receptur z najlepszych odmian polskich owoców pochodzących z lokalnych upraw.

REKLAMA

Dżemy dostępne są w siedmiu wariantach, w tym: dżem z truskawek z Lubelszczyzny, dżem z wiśni odmiany nadwiślanka, dżem z malin odmiany polka, dżem z czarnych porzeczek z okolic Nałęczowa, dżem aksamitny truskawkowy bez pestek - opracowany specjalnie dla dzieci, a także dżemy z czereśni czy agrestu. Konfitury dostępne są w trzech wariantach smakowych - truskawkowym, malinowym oraz wiśniowym. Portfolio uzupełniają też powidła ze śliwek węgierek z okolic Nałęczowa. Produkty są już dostępne w sklepach tradycyjnych. Niebawem będzie je można również kupić w największych sieciach handlowych w całej Polsce.

Debiut marki Herbapol na rynku dżemów, konfitur i powideł wsparty będzie działaniami marketingowymi. W miejscach sprzedaży będą prowadzone specjalne akcje m.in. degustacje oraz ekspozycja materiałów POS. Na koniec roku ruszy emisja spotu reklamowego w stacjach telewizyjnych w całej Polsce. Działania zostały zaplanowane do połowy 2015 r.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA