Jutrzenka poszerza ofertę produktów świątecznych

Autor: portalspożywczy.pl 29 października 2009 09:49

Jutrzenka poszerza ofertę produktów świątecznych

Jutrzenka Colian przygotowała specjalną edycję słodyczy na Święta Bożego Narodzenia. W tym roku, w sprzedaży pojawią się produkty w limitowanej serii oraz tradycyjne artykuły w nowej formie podania. Opakowania słodyczy tworzą linię okazjonalnych produktów z zimowym motywem graficznym.

Opakowania Mieszanki Teatralnej oraz Pralin nadziewanych rumowych zaprojektowano w kształcie świątecznych symboli - choinki i gwiazdki. Goplana proponuje również figurki - Aniołka i Mikołaja, w odświeżonej szacie graficznej i nowej formie podania, zapakowane po cztery sztuki w kartoniku.
Po raz pierwszy w wersji świątecznej pojawią się Śliwki w czekoladzie Goplan. W limitowanej serii będzie dostępny Słodki upominek - kartonowe pudełko z Czekoladą Oryginalną Mleczną Goplana, Rodzynkami w mlecznej czekoladzie, żelkami Akuku! Owocki, nadziewanym Mikołajem oraz Aniołkiem marcepanowym.
Linię słodyczy świątecznych uzupełniają produkty wyróżnione okazjonalną grafiką. Świąteczne motywy pojawiły się na czekoladach mlecznych
i nadziewanych Goplana, ciasteczkach Jeżyki, pralinach Złote Róże oraz galaretce Mella.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,36

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane