Książęce - potrójna nowość w portfelu Kompanii Piwowarskiej

Autor: produkty 27 czerwca 2012 12:46

Książęce - potrójna nowość w portfelu Kompanii Piwowarskiej

Kolekcję Piwnych Specjalności Książęcego tworzą trzy piwne style o zbalansowanym smaku: Czerwony Lager, Ciemne Łagodne i Złote Pszeniczne. W działaniach komunikacyjnych Książęce skupi się nie tylko na walorach smakowych, ale również budowaniu i rozwoju kultury piwnej w Polsce.

Książęce wpisuje się w aktualny trend rozwoju różnorodnych gatunków piwnych, których sprzedaż osiąga obecnie największą dynamikę na polskim rynku piwa. Jest to pierwsze polskie piwo premium, którego wizerunek będzie budowany poprzez oferowanie konsumentom różnorodnych doświadczeń piwnych. Książęce odpowiada preferencjom smakowym szerokiego grona odbiorców, a jego cena sprawia, że produkt jest łatwo dostępny.

- Mnogość piwnych stylów sprawia, że większość konsumentów czuje się zagubiona i w obawie przed nietrafionym wyborem pozostaje przy sprawdzonych smakach. Jednocześnie Polacy, którzy od wielu lat sięgali po klasycznego, jasnego lagera, coraz częściej starają się szukać nowych piwnych doświadczeń. Naprzeciw takim konsumentom wychodzi premierowa Kolekcja Piwnych Specjalności Książęce. Dzięki swojej różnorodności, piwa Książęce świetnie pasują do wielu piwnych okazji: począwszy od spotkań towarzyskich aż po nieodkryte do tej pory przez polskich konsumentów - serwowanie piwa do posiłków - skomentował Piotr Jurjewicz, wiceprezes ds.marketingu Kompanii Piwowarskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane