Limitowany Redd's o smaku żurawinowym

Autor: pr 15 września 2011 14:23

Limitowany Redd's o smaku żurawinowym

Kompania Piwowarska wprowadza nowy wariant najbardziej popularnego piwa smakowego w Polsce. Żurawinowy Redd`s w eleganckiej, czarnej puszce we wrześniu trafi na sklepowe półki.

- Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowego smaku Redd`s w odpowiedzi na oczekiwania naszych konsumentek. Redd`s jest zawsze blisko kobiet i wsłuchuje się w ich potrzeby; współczesne Polki doceniają zaś nowości i wybór smaku - mówi Tomasz Kanton, brand PR Manager Kompani Piwowarskiej S.A.

Nowy Redd`s Cranberry będzie się wyróżniał oryginalnym, delikatnie kwaskowatym smakiem żurawiny oraz charakterystycznym opakowaniem. Czarna puszka, ozdobiona czerwono-bordowym logotypem oraz szarfą idealnie uzupełni intrygujący żurawinowy smak. Nowy Redd`s trafi do sprzedaży w puszkach o pojemności 0,5l; dostępny będzie także w multipakach. Redd`s Cranberry będzie można kupić w wybranych hiper- i supermarketach na terenie całego kraju.

Limitowana wersja Redd`sa jest kontynuacją ogólnopolskiej kampanii pod hasłem "Ciekawość pierwszy stopień do Redd'sa". Kampania rozpoczęła się wiosną br. i obejmuje spoty telewizyjne, działania BTL o charakterze eventowym, wsparcie PR oraz obecność marki w Internecie.
Redd`s, należący do portfela Kompanii Piwowarskiej S.A., jest stabilnym liderem w segmencie piw smakowych w Polsce. Silna pozycja marki jest efektem zmian, jakie miały miejsce w 2006 roku. Kompania Piwowarska wprowadziła wtedy kilka istotnych innowacji: odświeżyła opakowania, komunikację oraz wprowadziła nowy wariant smakowy (Redd's Sun).

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • koki 2012-05-19 18:41:52

    Rewelacja, mega smak :-) brawo dla Redds

  • Gosia 2012-05-08 13:59:08

    Smak lepszy od pozostałych, jak dla mnie na pierwszym miejscu! :)

  • zielona 2012-05-06 12:14:40

    pyszny jest ten smak piwa <3

ZOBACZ WSZYSTKIE (8)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3987

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane